Femina.cz » Magazín » Zábava » Lunární kalendář od 24. 4. do 6. 5. 2013

Lunární kalendář od 24. 4. do 6. 5. 2013

Lunární kalendář od 24. 4. do 6. 5. 2013

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 24. 04. 2013

Trápí vás opakující se bolesti ledvin? Léky zaberou jen na chvíli a vy jste začali přemýšlet, proč se bolest neustále vrací? Nový Lunární kalendář vám dá odpověď i na tento problém. Jak podpořit činnost ledvin a jak je zregenerovat? To vše a ještě mnohem víc, se dozvíte právě teď!

24. 4. – 25. 4. – Měsíc vstupuje do znamení Váhy

Váhy působí na močový měchýř a ledviny. Trápí vás bolesti ledvin a nevíte proč? Pokud jste řešili partnerské záležitosti a nevyřešili je klidnou komunikací, nezbývá nic jiného než se snažit všechny nesrovnalosti urovnat a dořešit. Nejen čínská medicína, ale také moudří předci věděli, že nesrovnalosti a konflikty v mezilidských vztazích, zatěžují ledviny. Tento den je velmi důležitý pro Váhy a proto neváhejte, milé Váhy a vyřešte vše, co vás trápí. Nezapomínejte také na dostatečný přísun tekutin, regeneraci ledvin podpořte např. čerstvým nálevem z břízy.
Úplněk je ve čtvrtek 21:57

Co na to Luna?
Váhy jsou prostě dokonalé, díky magické moci Úplňku, oslní každou společnost. Vyrazte se svým partnerem, přáteli či kamarády mezi lidi. Pochutnejte si na dobrém jídle i pití, nezapomeňte také na moučník. Připravte si voňavou koupel a relaxujte, z hlavy „vyhoďte“ každou rušivou myšlenku, užijte si večer podle svého a nedovolte nikomu, aby vám krásný pocit narušil.

Co udělat pro krásu?
Velká síla Úplňku působí na celé tělo i mysl. Cokoliv uděláte pro své tělo, vyplatí se vám to, od regenerační masky po čištění pleti. Pokud si netroufáte sami, objednejte se ke kosmetičce či kadeřnici.

Zahrádka
Vyrazte na sběr bylin, které mají velkou sílu, sbírá se podběl a březové listí. Sázejte a přesazujte kytky, za odměnu vám ukážou nádherné květy. Pokud jste ještě nestihli zasadit zeleninu, tak s chutí do toho.

26. 4. – 27. 4. – Měsíc vstupuje do znamení Štíra

Štír působí na pohlavní orgány a močovody. V tyto dny, víc než jindy, chraňte své vaječníky a močový měchýř, před prochladnutím. Nasbírejte si březové listí a připravte si sedací koupel, která podpoří odvod toxinů z těla. Nezapomeňte stromu poděkovat.

Co na to Luna?
Štír díky podmanivé Luně, dokáže velmi ostře rozbouřit emoce. Držte se raději zpátky a zbytečně své partnery neprovokujte. Úplněk sílu ještě umocňuje, nasaďte raději láskyplný úsměv a nenechejte se zatáhnout do žádného sporu s nervózním Štírkem. Požádejte Lunu o pomoc a zklidnění, pomůže vám.

Co udělat pro krásu?
Meditujte a naslouchejte své intuici. Zapalte, aroma lampu a vdechujte opojnou vůni divoké růže nebo si vyberte esenci dle vaší nálady a rozpoložení. Na celkové zklidnění je vynikající kámen hematit.

Zahrádka
Nezapomeňte zalévat všechny kytičky, díky Úplňku, jsou mnohem víc žíznivé. Sázejte, cokoliv chcete, díky Štíru lze cokoliv.

Týdenní horoskopy pro 17.týden od 22.4. do 28.4.2013

Týdenní horoskopy pro 17.týden od 22.4. do 28.4.2013

Jaro je tu a s ním i plno slunce, lásky a naděje. Usměje se na vás konečně štěstí, najdete tu pra...

28. 4. – 29. 4. – Měsíc vstupuje do znamení Střelce

Střelec působí na stehna a žíly. Pozor, na zbytečné rozčilování, škodí játrům. Výborná doba na regeneraci jater. Očistná kúra by měla trvat nejméně šest týdnů, ostropestřec je velmi účinný. Čaj z této byliny pijte 3x denně. Čerstvá bylina je nejúčinnější, pokud bylinky z jakéhokoliv důvodu nemůžete, vyzkoušejte 40% lihové kapky a užívejte dle návodu. Dostatečné množství pitné vody je samozřejmostí.

Co na to Luna?
Střelci jsou díky Luně, mírně řečeno prostořecí – jak se říká, nevidí si do „huby.“ Dříve než něco řeknete, přemýšlejte nad svými slovy, později by vás to mohlo velmi mrzet. Vyrazte do společnosti nebo sportujte. Buďte nad věcí a nenechávejte se vyvést svým protějškem z rovnováhy.

Co udělat pro krásu?
Pokud máte dlouhé vlasy s oslabenými konečky, zastřihněte si je, posílí se. Vlasy rostou pomaleji, proto nedoporučuji těm, kteří touží po delším účesu a nechávají se vlasy dorůst. Navštivte kosmetiku či pedikúru a nechejte se rozmazlovat, zasloužíte si péči a pozornost.

Zahrádka
Měsíc, který právě couvá, vám pomůže s odstraněním nepříjemného plevele a škůdci. Nic nesázejte, počkejte na vhodnější znamení.

30. 4. – 1. 5. – Měsíc vstupuje do znamení Kozoroha

Kozoroh působí na kůži, kolena, kotníky a klouby. Natrhejte si mladé kopřivy a připravte si omlazovací koupel. Kopřiva je vynikající pomocník také v kuchyni, kde nám nahradí čerstvý špenát. Natrhané kopřivy nechejte nejméně tři hodiny vyluhovat ve studené vodě, pak přidejte do koupele a nebojte se spláchnout si tímto nálevem i vlasy. V květnu je dle tradiční čínské medicíny nejvíce ohroženo srdce.

Co na to Luna?
Kozoroh je díky Luně velmi disciplinovaný. Velmi pečlivě, si plné pracovní povinnosti, ví, že mu žádné nedostatky nebudou prominuty. Díky práci nezapomínejte na své blízké a udělejte si volno. Vyrazte alespoň na krátkou procházku nebo zajděte s rodinou do kina.

Co udělat pro krásu?
Nyní je správná doba, objednat se ke kadeřnici, střihy i nový účes velmi dlouho drží svůj tvar. Pečujte také o svou pokožku, odstraňujte tvrdou kůži z pat a nezapomeňte si zastřihnout nehty. Pokud vás trápí staré křivdy, pusťte se do jarního úklidu a představte si, že vaše mysl se čistí také.

Zahrádka
Vhodná doba na sázení zeleniny, přihnojování stromků nebo zarývání hnojiva do půdy.

S Rybou v posteli

S Rybou v posteli

Rybičky jsou nejcitlivější znamení zvěrokruhu, jež plynou s okolním proudem, ale jejich duše přit...

2. 5. – 3. 5. – Měsíc vstupuje do znamení Vodnáře

Vodnář působí na křečové žíly, lýtko a patu. Vyvarujte se, dlouhého stání a snažte se ho omezit na minimum. Ulevte svým nožkám tak, že si je dáte do vyšší polohy. Nestůjte na jednom místě a raději přešlapujte a jemně propínejte lýtko. Večerní koupel zakončete střídavým sprchováním končetin, studenou a teplou vodou.

Co na to Luna?
Luna ve Vodnáři je, mírně řečeno – potřeštěná. Využijte skvělou náladu k zábavě a radosti. Dnes neseďte doma a vyrazte mezi lidi, nač se trápit tím, co nejde změnit.

Co udělat pro krásu?
Večerní harmonizační koupel, je přesně to pravé. Zakončete náročný týden, celkovým zklidněním organismu. Po koupeli namasírujte své nožky a pokračujte pomalu nahoru.

Zahrádka
V tyto dny se nemusíte pouštět do žádné náročné práce. Stačí pohrabat trávník, zastřihnout keře a zbavit se přebytečného plevele.

4. 5. – 6. 5. – Měsíc vstupuje do znamení Ryby

Ryby působí na lymfatický systém, chodidla a chůzi. Využijte volný víkend, k rozmazlování celého těla. Navštivte saunu, masáže nebo si zajděte na bazén. Hýčkejte se a opakujte si, že jak jste dokonalí. Nezapomínejte, že myšlenka tvoří náš život, mějte se rádi!

Afirmace pro vás:
NAPLŇUJI SVŮJ ŽIVOT LÁSKOU!
Louise L. Hay

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
24. 04. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Zpevňuje a posiluje strukturu řas...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 01. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

01. 03. 2017 Horoskop Panna

Radost ze setkání se starým dobrým přítelem bude kalit jen fakt, že den bude příliš krátký. Ale nezoufej, nevidíte se... Celý horoskop

Karta dne

Královna poharu
Neboj se přijmout pomocnou ruku od muže, který ti je nablízku, nemusí to být partner, ale také dobrý kamarád nebo dávno zapomenutý přítel, který ti nečekaně vstoupí do...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist