Femina.cz » Magazín » Celebrity » Jennifer Lopez: Sexy máma na plný úvazek

Jennifer Lopez: Sexy máma na plný úvazek

Jennifer Lopez: Sexy máma na plný úvazek

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 08. 04. 2011

Hollywoodská herečka a zpěvačka Jennifer Lopez si už nedojde v klidu ani na toaletu. Tříletá dvojčata jí dávají pěkně zabrat. Jennifer přiznává, že ani její svůdné křivky už nejsou, co bývaly. Nemá čas o sebe dbát.

Když byla v americkém tisku otištěna fotografie Jennifer, kterak si vykračuje po nákupech na ultravysokých podpatcích a s telefonem u ucha dva kroky před chůvou krotící zběsile vyvádějící ratolesti, fanoušci se jen zasmáli. No jistě, taková bohatá hvězda přeci nebude usměrňovat dva malé nezbedníky vlastními silami. Na všechno má chůvu. Jenomže doma je to jinak. Jennifer přiznává, že už nemá pro sebe ani minutu. Tříletá dvojčata Emme a Max neustále vyžadují její pozornost.

"Někdy je to těžké. Chci se třeba vykoupat, a v tu ránu si Max sundá oblečení a skočí ke mně do vany. Potřebujete na záchod? Aspoň jedno dítě tam půjde s vámi," stěžuje si herečka, která ještě před rokem prohlašovala, že si toužebně přeje další miminko. Je dost možné, že si to po současných zkušenostech ještě nechá projít hlavou.

Jennifer také připouští, že je pro ni stále těžší udržet si přitažlivou postavu. "Vždycky jsem byla atletický typ a nemusela jsem ani moc cvičit, abych si udržela pevné břicho. Ale od té doby, co mám děti, musím na sobě pracovat mnohem víc. Tělo se vám po porodu změní. Nijak drasticky, ale musíte na sobě víc dřít a kontrolovat se v jídle," vysvětluje hvězda.


Na duši ji ale hřeje láska a opora manžela Marka Anthonyho. Za úspěšné manželství podle svých slov vděčí hlavně společnému smyslu pro humor. "Naším tajemstvím je, že se dokážeme spolu smát. Marc je vtipný muž, a to jsem na něm vždycky milovala. Máme mezi sebou silné pouto založené na lásce a smíchu," uvedla Jennifer, která se v posledních letech drží doma a zanevřela na všechny nablýskané hollywoodské večírky.

"Nechceme, aby si děti zvykaly už odmalička na hvězdný životní styl. Já jsem taková byla před mnoha lety, žila jsem si svůj život a všechno ostatní mi bylo jedno. Ale člověk si musí uvědomit následky," říká herečka s tím, že nechce dopadnout jako Britney Spears. "Chápu, že to pro ni bylo těžké, být velkou popovou hvězdou, mít slávu, peníze, lidi, kteří na vás závisí, děti, novináře na patách 24 hodin denně... Raději jsem zvolila domácí život, aby mě to nezničilo," uzavírá svou zpověď šťastná maminka.

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
19. 09. 2011 helenadon Jennifer (reakcí: 0)
24. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
22. 04. 2011 Karunka - (reakcí: 0)
22. 04. 2011 Martasek2704 J. Lopez (reakcí: 0)
11. 04. 2011 moflika jennifer (reakcí: 0)
10. 04. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 1)
09. 04. 2011 Viky17 Jennifer (reakcí: 1)
08. 04. 2011 kocicanda :-) (reakcí: 0)
08. 04. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
08. 04. 2011 Lucinka93 Jennifer (reakcí: 0)
08. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 3)

Testy kosmetiky

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Prodlužuje, tvaruje, zhušťuje!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 07. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

07. 12. 2016 Horoskop Ryby

Dnes si dej pozor na výhodné nákupy. Měj na paměti, že žádná sleva není zadarmo. Zbytečně neutrácej, raději šetři kor... Celý horoskop

Karta dne

Ďábel
Dnes raději odlož důležitá rozhodnutí stranou, zejména pokud jde o vztahy a finanční záležitosti. Mohla bys přijít nejen o značnou finanční sumu, hrozí ti také ztráta ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist