Zamiřte v životě výš, až tam, kde si zasloužíte být

Ať už patříte k ženám, které nemají rády změny, nebo vás naopak těší vyhledávat nové příležitosti, čas od času stojí za to se zastavit a položit si několik důležitých otázek.

perex_titulka-3-1100x618.jpg Zdroj: Business Institut EDU a.s., Double Strike

Opravdu jdu tou správnou cestou, kterou chci v životě jít? Přináší mi můj život uspokojení? Neexistuje způsob, jak dělat věci lépe?

K životní spokojenosti vede řada cest a mnohé z nich souvisejí s naším uplatněním v prací. S tím, jak nás naše práce uspokojuje, jak nám umožňuje sladit práci a rodinu, ale i s tím, jaké přináší finanční ohodnocení. A právě v oblasti práce existuje zpravidla příležitost k pozitivní změně, a to obzvláště v časech, jako jsou tyto.

Není žádným tajemstvím, že nejlépe se v životě uplatňují lidé, kteří mají užitečné znalosti a dovednosti. Zařadit se mezi ně může znamenat léta praxe, vede sem ale i zkratka: Cenné znalosti a dovednosti lze získat rovněž studiem kvalitních vzdělávacích programů MBA. A velkou výhodou dnešní doby je, že lze toto vzdělání získat i 100% online.

Možná víte, že se školy MBA na rozdíl od klasického vysokoškolského studia soustředí nejen na prohloubení již nabytých znalostí, ale především na získání v praxi využitelného know-how. Výuku tu proto zajišťují odborníci z praxe, kteří se s vámi podělí o cenné zkušenosti získané dlouholetou prací v oboru. Samozřejmě za předpokladu, že si vyberete tu správnou školu.

Velmi dobrou volbou je v tomto ohledu Business Institut, kde najdete nejen řadu propracovaných standardních studijních programů MBA, ale i několik těch, které lze absolvovat zcela online, kdykoli a odkudkoli. Ať už vás zajímají marketing a reklama, management obchodu nebo třeba management zdravotnictví, začít studovat můžete kdykoli a během jednoho roku získat ceněný titul, díky kterému snadno získáte práci, která vám pomůže k větší spokojenosti.

Zajímá vás, jak online studium MBA probíhá a jak je možné, že je stejně hodnotné, jako klasické studijní programy? Je za tím samozřejmě špičkové know-how vzdělávací instituce. V Business Institutu získáte přístup do moderní e-learningové platformy s veškerými studijními materiály, s informacemi o studiu, ale třeba i s knihovnou obsahující více než 5200 knih v českém jazyce, které lze číst jak online, tak offline. Online tu lze rovněž rychle komunikovat se studijním oddělením nebo s lektory, jakmile potřebujete řešit jakékoli otázky související se studiem nebo s vaší odbornou praxí.

Online studium MBA probíhá prostřednictvím videopřednášek, které natáčejí špičkoví lektoři z praxe. Doplněno je sylaby, interaktivními prezentacemi a bonusovými videi. Absolventi jsou pak v rámci Alumni klubu zváni na další prestižní akce pořádané Business Institutem.

Díky on-line studiu lze snadno sladit své vzdělávání jak třeba s péčí o malé dítě, tak i s časově náročnou prací. Cesta k MBA je cestou k větší spokojenosti, proto ji neodkládejte a přihlaste se ke studiu ještě dnes!

16.6.2020 3:15| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist