Propůjčili jsme si sílu přírody a vytvořili přírodní rašelinovou kosmetiku

V posledních letech jsme všichni ve stresu a současná situace nám také moc nepřidala. Neustálý tlak na výkon jak v práci, tak i ve škole, se u mnoha lidí projevuje vznikem ekzémů i problémy s pohybovým aparátem. Neumíme si říct aspoň na chvíli „a dost!“.

perex_titulka-1100x618.jpg Zdroj: BALNEO PEAT COSMETIC

Teprve pokud si toto všechno uvědomíme a začneme si každý den dělat malé chvilky na sebe sama, můžeme začít řešit problémy tělesné. A jak začít? Nejjednodušší je vlézt si do hřejivé vany s Rašelinovou nebo Bylino – rašelinovou koupelí a jen tak nic nedělat, na nic nemyslet a chvilku meditovat.

Přírodní kosmetika značky Balneopeat obsahuje několik skupin produktů: Rašelinové koupele, které jsou buď přírodní bez vůně nebo s vůní dřevitou či květinovou. Další skupinou jsou bylino-rašelinové koupele, které jsou relaxační, levandulové, nebo pro problematickou pleť.

Proč zrovna rašelina?

Rašelina je po staletí známá v lidovém léčitelství. Má velké hřejivé účinky, které jsou velmi příznivé pro celkový pohybový aparát, a navíc má antibakteriální vlastnosti. Těchto účinků se využívá při podpoře léčby lupenky, ekzémů a jiných problémů, které bakterie způsobují.

Jaká rašelina a byliny se používají a neucpou mi odpady?

Pro výrobu rašelinových koupelí se využívá domácí jihočeská slatinná rašelina. Díky unikátní technologii se z rašeliny získá extrakt bez tuhých částic, ale ponechá si své blahodárné účinky. Nemusíme se tedy obávat ucpání odpadů. V Bylino-rašelinových koupelích jsou používány české byliny od certifikovaných dodavatelů a opět výsledná koupel neobsahuje pevné částice.

Co když nemám vanu?

Koupele značky Balneopeat se dají používat i lokálně pro máčení postižených míst.

Další skupinou jsou přírodní mýdla, která jsou z rašeliny, ale i pouze z bylin. Tato mýdla jsou velmi oblíbená pro krásnou přírodní vůní, a také proto, že nevysušují pokožku.

Poslední skupinou, která je teď však velmi důležitá, jsou dezinfekce na ruce. Dezinfekce obsahují velké procento alkoholu a peroxid vodíku. Receptura byla řádně schválena Ministerstvem zdravotnictví. I v této oblasti se snažíme dbát na kvalitu a nesnižovat množství alkoholu na úkor ceny. Oblíbené jsou 100 ml lahvičky s rozprašovači a stejně velké náplně. Tyto lahvičky se pohodlně vejdou do kabelky nebo loketního opěradla v autě.

Více informací na www.balneopeat.cz.

4.6.2020 11:09| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: kabelkykosmetika

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist