Pokud chceš zažít dobrodružství, proleť se přímo nad Karlštejnem

Dominantou jihozápadní části hlavního města je bezpochyby Karlštejn. Gotický hrad, který nechal vybudovat Karel IV., od pradávna sloužil k uchování korunovačních klenotů. Historický skvost v současné době představuje jeden z nejvíce navštěvovaných hradů v České republice. Už jsi panovnickou pokladnici, ke které se váže celá řada bájí a pověstí, navštívila? A co takhle se na ni podívat i z ptačí perspektivy?

Pokud prahneš po dobrodružství a zážitku, na který jen tak nezapomeneš, není nic jednoduššího než usednout do vyhlídkového letadla a nad středověkým monumentem se proletět. Vyhlídkové lety začínají trasu na letišti Letňany, pár minut od metra a směřují přes Průhonice, Zbraslav, Cukrák, Karlštejn, lomy Velká a Malá Amerika, Davle a vrací se opět přes Průhonice na letiště Letňany.

Vyhlídkový let, na který nezapomenete

Vyhlídkové lety organizuje společnost Pilotem na zkoušku a snaží se lidem poskytnout nevšední pohled na stověžatou matičku Prahu. Oblibě se těší právě trasa vedoucí přes Karlštejn. Poletíš v moderním letadle americké výroby, jehož křídlo se nachází na horní straně trupu, tudíž ve výhledu ti vůbec nic nebrání. Pokud vyrazíš na konkrétně tento vyhlídkový let sama, vyjde tě na 3 480 korun. V případě, že však vezmeš na palubu letadla i své kamarádky, cena na osobu je nižší, tedy za tři osoby zaplatíš 8 400 korun a za pět osob 12 600 korun. S kamarádkami si tak můžeš užít opravdu netradiční odpoledne ve vzduchu.

Jaké další vyhlídkové lety se nabízí?

Samozřejmě nabídka vyhlídkových letů je mnohem širší. Zajímavý je vyhlídkový let nad Prahou vedoucí přes Vysočany, Hostivař, Modřany, Zbraslav, Průhonice a Černý Most.

Patříš spíše mezi milovnice adrenalinu? I na takové zákaznice je společnost Pilotem na zkoušku myslí a nabízí akrobatický let. Opravdu zažiješ něco, na co se jen tak nezapomíná. Jestliže jsi vždy obdivovala akrobatické kousky letadel ze země, nyní máš jedinečnou šanci být přímo na palubě daného letadla.

Pro náročnější ženy jsou připraveny zajímavější balíčky. Z letiště Letňany můžeš odstartovat například vyhlídkový let do Alp. Vrcholky nejbližších hor tak shlédneš vskutku z takového pohledu, jako je to umožněno pouze ptákům. Počítej však s tím, že tento vyhlídkový let je už finančně náročnější. Při obsazení jednou osobou je cena 14 300 korun. Pokud bys však vzala ještě dvě další kamarádky, tak by vás tři vyšel výlet na 41 700 korun.

Vyhlídkové lety jako dárek

V dnešní době je moderní namísto peněz či nějakých hmotných předmětů darovat spíše zážitek a vyhlídkové lety jsou ideální volbou. Jestli totiž nevíš, zda by se oslavenkyni líbil třeba seskok padákem, sáhni právě po střídmějším zážitku, kterým je vyhlídkový let.

 

1.4.2019 11:31| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist