Neodkládej přípravy na letní sezónu! Ten pravý čas je právě teď

Zima v plném proudu a příchod prvních teplých dnů se zdá v nedohlednu. Přitom je ale právě teď ideální čas pustit se do příprav.

Každá žena přece chce být dokonalá. Pouze tak si opravdu naplno užije den, kdy poprvé vyrazí do slunečních paprsků v šatech, případně rovnou na pláž. A nestačí jenom začít cvičit, aby zmizela případná přebytečná kila, kterými se na těle podepsalo vánoční hodování. Myslet je třeba i na pokožku. Nestačí jen dopřát jí regeneraci. Je také třeba zbavit ji přebytečných chloupků.

Laserová epilace odstraní chloupky natrvalo

Chceš si během léta dopřát nejen krásný a upravený vzhled, ale také naprosté pohodlí? Moderní technologie dnes dokáží trvale vyřešit celou řadu estetických problémů, se kterými se ženy musely ještě nedávno potýkat téměř každý den. Jedním z nich je odstraňování neestetických chloupků. Pokud ještě stále používáš žiletky, elektrický strojek či depilátor, právě teď máš ideální příležitost usnadnit si život. Laserová epilace zajistí, že se nebudeš muset strachovat, zda jsi opravdu zabalila do zavazadla na dovolenou holicí pomůcky. A navíc ušetříš spoustu času, který můžeš strávit u vody, případně se svými blízkými.

Jak laserová epilace funguje?

Při trvalé epilaci dochází ke zničení kořínků chloupku laserovým paprskem, aniž by byla zasažena okolní tkáň. Nejefektivnějším zařízením je v současnosti diodový laser, který využívá i radiofrekvenční energii. Je totiž výrazně přesnější než jiné systémy a jeho úspěšnost dosahuje 92 %. Navíc na rozdíl od klasického laseru dokáže kromě chlupové cibulky odstranit i samotný folikul. Poradí si s chloupky libovolné barvy a tloušťky. Trvalé odstranění chloupků je snadné i v případě, kdy jsou světlé a jemné. Zákrok je rychlý a zcela bezbolestný, nemusíš se bát ani popálení. Diodový laser používá nižší hodnoty záření, díky čemuž je zákrok výrazně bezpečnější. Přístroj navíc obsluhuje výhradně proškolený zdravotnický personál.

Proč je trvalá epilace laserem vhodnější řešení než IPL?

IPL nebo Intense Pulsed Light je založena na principu intenzivního pulzního světla. Chloupky jsou odstraňovány světelným zábleskem z xenonových výbojek. Tato technologie je levnější než laser, ale časem ztrácí svou účinnost. Navíc chloupky nedokáže zcela zničit, jen zpomaluje jejich růst. Účinnost je pouhých 60 % procent, před zákrokem je třeba chloupky neholit. Navíc u IPL můžeš dobrý výsledek očekávat jen u silnějších chloupků tmavší barvy.

Proč bys měla podstoupit laserovou epilaci právě teď?

Laserová epilace je jedinou cestou k opravdu trvalému odstranění chloupků. Je ale třeba počítat s tím, že laser dokáže zachytit jen chloupky v aktivní fází. Trvalá epilace laserem tak zahrnuje sérii několika ošetření. Jenom tak lze docílit opravdu hladké pokožky. A tu si můžeš dopřát na celém těle.

Chceš přivítat jaro v plné parádě? Pak rozhodně neotálej

To, že štěstí přeje připraveným, platí v podstatě bez výjimky ve všech oblastech lidského konání. Dokonce i v případě, kdy chceš být atraktivní. Pokud se na laserovou epilaci objednáš právě teď, budeš mít jistotu, že budeš naprosto dokonale připravená na první teplé jarní dny. Zatímco se kamarádky budou pravidelně trápit mnohdy i bolestivými nebo časově náročnými metodami epilace, ty si budeš moci sukni nebo kraťasy obléknout kdykoli a bez sebemenší přípravy. A stejně tak to bude i ve chvíli, kdy se rozhodneš vyrazit na koupaliště. A pokud jsi třeba poradila cestu k trvalé epilaci libovolných partií těla i kamarádkám, v žádném případě zbytečně neváhejte a objednejte se na laserovou epilaci už nyní.

27.1.2020 12:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist