Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 30. prosince 2020 do 5. ledna 2021

Zamávej starému roku a oslavuj život…

Všem našim milým čtenářkám děkujeme za přízeň, přejeme radostný Silvestr a šťastný nový rok.
Úplňkové dny mohou vnášet do života napětí a obavy z budoucnosti. Jak správně podpořit tělo, uklidnit mysl a naladit se na přítomnost? To ti prozradíme právě teď v našem novém lunárním kalendáři.

30. – 31. 12. – Rak


Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Nejlépe se budeš cítit v objetí své lásky nebo nejbližších. Obejmi ty, na kterých ti záleží a nezapomínej také na děti, které se leckdy mohou cítit osaměle. Láska je nejmocnější síla v celém Vesmíru a vnáší do života zázraky.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Úplněk může vyvolávat různorodé pocity, napětí, nečekané reakce nebo také nevysvětlitelný pláč bez jakéhokoliv důvodu. Stačí zachovat klid, pokud to nejde, je dobré změnit prostředí a jít třeba na svižnou procházku nebo se uvolnit ve vaně. Každá obava, strach a úzkost se ukládá v žaludku, dlouhodobý stres způsobuje zažívací problémy a další zdravotní potíže. Proto je tolik důležité pracovat na svém vnitřním klidu. Pokud ti myšlenka nedá spát, představ si, že je to auto, které pouze projíždí a pro tebe nemá žádný význam, kdo by se také zabýval řidičem, který pouze prosviští kolem. Odlož rozum na vedlejší kolej a vrať se do svého srdce, které tě láskyplně povede vpřed. Napětí zmírní kapky z kozlíku, čaj z mateřídoušky nebo meduňky. Rozjímej nad životem a rozluč se s minulostí, co bylo, je pryč, nyní je šance začít novou životní etapu a tvořit si svůj životní příběh plný lásky, pochopení a harmonie.

Co ještě můžeš?

– prát prádlo, zalévat květiny, poděkovat jim za laskavou a něžnou přítomnost
– držet půst, čistit tělo bylinkami nebo odlehčit jídelníček
– užívat poslední dny v roce s humorem a nadhledem

1. – 3. 1. – Lev


Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Sportuj, bav se, relaxuj! Je dobré zapomenout na lenost a přinutit tělo k pohybu. Jídla bylo dost, pohybu málo, proto je nejvyšší čas udělat také něco pro zdraví. Společná aktivita s rodinou, přáteli či příbuznými je skvělou příležitostí rozhýbat lenivé tělo.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Drobná nesoustřednost a neklid, není nic, co se nedá zvládnout s naprostou pohodou a přehledem. Pokud neklid pocítíš, uvař si čaj, usměj se na život a řekni: nový rok bude tím nejlepším v mém životě, a tak to také je.

Co ještě můžeš?

– pečovat o vlasy, zábal, masáž, zastřihnutí konečků – to vše se nemine účinkem
– udělat radost sobě i ostatním
– milovat život takový, jaký je
– přinutit se k pohybu, zdravě se zadýchat, pokud jsou problémy se srdíčkem, nepřetěžovat se
– podívat se do zrcadla a říct: mé srdce je zdroj mé síly, s láskou ho následuji
– pochválit sebe i ostatní, milovat život a otevřít se zázrakům
– rozhodnout se udělat každý den něco nového nebo to alespoň pozměnit

4. – 5. 1. – Panna


Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Pracovní úkoly půjdou snadno a rychle. Nedostatky přehlížej a nezapomeň pochválit sebe i ostatní. Pokud jsou ve tvé blízkosti osamělí příbuzní či přátelé, zajdi na návštěvu nebo si naplánujte společnou procházku mrazivou přírodou.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Nadbytek tuku, cukru a také limonád či alkoholu. Rozhodni se zdravěji stravovat, ukaž příklad také dětem a rodině. Vzájemná podpora je vždy záruka úspěchu.

Co ještě můžeš?

– změnit účes, pečovat o vlasy, udělat nový sestřih
– zastřihnout nehty, po koupeli tělo jemně namasírovat olejíčkem nebo krémem

foto-zdroj: shutterstock.com

30.12.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist