Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu

Přichází skvělé zprávy i možnost povýšení

Beránci se mohou těšit na skvělou zprávu, Rybky budou povýšeny a Váhy nebudou vědět, kam dřív skočit. Jak je na tom tvé znamení, to ti prozradíme právě teď.

Beran (21.3. – 20.4.)

Připrav se na dny, které jsou jen tvoje a využij je ve svůj prospěch. Na cestě k tobě je skvělá zpráva, která odstartuje plnění tvých plánů. Můžeš se těšit na příval nové energie, rozhodně ji využij a zrealizuj vše, oč usiluješ. V práci na tebe čeká skvělá novina ohledně tvého povýšení.

Býk (21.4. – 21.5.)

Přichází k tobě šance, jak skoncovat jednou provždy se svojí minulostí. Možná se zalekneš, protože opět pocítíš smutek v srdci, ale věř, že jakmile uchopíš tuto příležitost a rozhodneš se pro změnu, vše se velmi rychle změní. Můžeš jednou provždy ukončit nefunkční vztahy nebo podat výpověď v práci, která tě již dlouho nenaplňuje.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Pocit, že se nic neděje a dny plynou velmi pomalu, v tobě může vyvolat mnoho pochybností. Nemusíš se bát, že ti něco důležitého uteče, není tomu tak. Jakmile přijde správná příležitost, vše poběží v přirozeném rytmu. Využij tyto chvíle k odpočinku a nesnaž se nic urychlit, teď není vhodná doba na zásadní změny a rozhodnutí.

Rak (22.6. – 22.7.)

Od těchto dní raději nic neočekávej, zbytečně bys byla zklamaná. Pokud hledáš nového partnera a trápíš se svojí samotou, je potřeba vydržet. Nyní není vhodná doba k navazování vážných známostí. Kolem tebe se točí jen samí vypočítaví muži, se kterými bys šťastná nebyla.

Lev (23.7. – 22.8.)

V zaměstnání se ti bude dařit! Nač sáhneš, bude mít úspěch a vliv na tvoji další kariéru. Můžeš se těšit na ocenění a pochvalu od šéfa, který ti nabídne zrealizovat nový projekt. To, že ti někteří kolegové mohou závidět, nic neznamená, nevšímej si toho, časem vše odezní.

Panna (23.8. – 22.9.)

V zaměstnání budeš mít pocit, že se ti nic nedaří, pocity rozmrzelosti a smutku tě mohou provázet především zkraje týdne. Vydrž, nic zásadního se neděje, pokud je to jen trošku možné, nepouštěj se do zásadních rozhodnutí a plánů. Vše nechej dozrát, řešení přijde později a pak se věci dají do pohybu téměř samy.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Náhlé změny budou na denním pořádku, pocit, že jsi nahoře a najednou padáš dolů, v tobě probudí touhu po změně. Vydrž a nepodléhej emocím, nechej si čas na rozhodnutí, nyní nevidíš věci objektivně a tvé rozhodnutí by ti nepřineslo žádný užitek.

Štír (24.10. – 22.11.)

Podaří se ti ukončit vše, co ti bere sílu a nedává žádnou naději do budoucna. Všechno nefunkční od tebe odchází. Jakmile se rozhodneš odejít z nefunkčního vztahu nebo práce, která ti nepřináší radost, zjistíš, jak moc se ti ulevilo, díky tomu se rozproudí zcela nová energie, která ti přináší skvělé možnosti. Očekávej velmi příznivé změny.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Váháš, jestli zariskovat nebo raději nechat věci být? Rozhodně zariskuj, vyplatí se ti být odvážná a získat tak to, po čem již delší dobu toužíš. Máš před sebou skvělé dny, kdy zvládneš zrealizovat nemožné. Neboj se a pokračuj ve svých snech a plánech, budeš úspěšná v osobních i pracovních záležitostech.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Stojíš pod šťastnou hvězdou, rychle si něco přej a realizuj vše, o čem jsi snila. Dokážeš nemožné, nejen, že začneš motivovat svým nadšením ostatní, navíc získáš dobré pomocníky, kteří ti kdykoliv přispěchají na pomoc dobrou radou a nadšením. Očekávej úspěch, lásku a mnoho radosti!

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Rychlost, s jakou k tobě dorazí skvělá zpráva, ti doslova a do písmene vyrazí dech. Samozřejmě očekávej mnoho příznivých událostí, které se díky této novince na sebe nabalí. Pokud jsi zadaná, partner má pro tebe nachystané úžasné překvapení, které ti vžene slzičky do očí. Až teď si uvědomíš, jak skvělého máš parťáka do nepohody i do všedních dnů.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Rychlost, s jakou odstartuje nový týden, pro tebe znamená nejen mnoho práce, ale také úspěchu. Jedna situace střídá druhou a než se otočíš, konec týdne je tady. V zaměstnání na tebe čeká povýšení nebo velmi příznivá zpráva, která ovlivní tvůj další život. Ve vztazích očekávej nové začátky a možné je také stěhování.

Text: Sára

Foto: Shutterstock.com

28.8.2017 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist