Chceš titul, skvělou práci a vyšší plat? Zkus online studium MBA

Přemýšlíš, že si rozšíříš vzdělání, ale nechce se ti studovat klasickou formou? Vzdělávej se online a získej titul MBA, BBA nebo DBA.

pr-clanek-online-mba-1-1100x618.png Zdroj: Canva

Sebevzdělávej se online – zábavně a jednoduše odkudkoliv

Vystudovala jsi střední nebo vysokou školu a zařekla ses, že už nikdy nepůjdeš studovat? Chtěla bys rozjet něco nového, ale nevíš jak? Na trhu práce se v současnosti setkáš s velkou konkurencí, hlavně na manažerských postech. Navrch budeš mít svými zkušenostmi, rozhledem, vzděláním a postupně i získanou praxí. Odměnou ti bude vysněná práce na špičkové pozici v zajímavém oboru. Nové znalosti využiješ vždycky. V dnešní době se můžeš vzdělávat zábavnou formou odkudkoliv a inspirovat se lidmi, kteří něco dokázali a mají co nabídnout dále.

Online MBA/BBA/DBA studium tě bude bavit

Říkáš si, že nemáš prostor na každodenní studium? Staň se panem svého času a vystuduj online. Lektoři se přesunuli v pandemické době do online prostředí. Tito lektoři se i nadále zaměřují na vzdělávání dospělých a pomáhají jim profesně růst. Zužitkuj volný čas o prázdninách nebo na mateřské dovolené a přihlas se na online studium. Jen si to představ – v klidu domova si rozšíříš vzdělání a získáš:

 • titul BBA pro základní management (start kariérního rozvoje)
 • titul MBA pro střední a vyšší management (založeno na praxi)
 • titul DBA pro nejvyšší stupeň manažerského vzdělání

Připadá ti online MBA studium jako fantastický nápad? Střídej se s manželem v péči o děti a vystuduj manažerskou školu. Online vzdělání ti ukáže novou profesní cestu, případně ti pomůže udržet krok s nejnovějšími trendy v oblasti manažerského řízení.

Studuj a nebudeš na nikom finančně závislá

Nezáleží na tom, jestli dáváš přednost kombinovanému studiu nebo studiu online. Jakákoliv investice do vzdělání ti přinese kariérní růst a vyšší plat v konkurenci na trhu práce. Staň se úspěšnou ženou a krůček po krůčku jdi vstříc lepšímu životu. Jak na to?

 • stanov si reálné cíle
 • pusť se do manažerského vzdělání studiem MBA
 • sleduj manažerské a business trendy
 • neustále se zlepšuj a pracuj na sobě

Manažerské vzdělání zaujme tvého potencionálního zaměstnavatele. Získej bez stresu kvalitní manažerské vzdělání v programech MBA – třeba na moderní manažerské škole Business Institut. Jednoduše si vyber zaměření, za pár minut podej přihlášku a začni studovat kdykoliv v průběhu roku. Ano, jde to skutečně kdykoliv a odkudkoliv.

Jak se ti obrátí život k lepšímu?

Manažerské školy vzdělávají nejen manažery, ale i zaměstnance firem a podnikatele. Povedou tě na nich lektoři s praxí, kteří nasbírali zkušenosti na vysokých manažerských postech. Ti se shodují na tom, že manažerské vzdělání je pomyslným startem k něčemu novému. Jak se ti obrátí život k lepšímu?

 • vyděláš si víc peněz
 • zlepšíš si svou prestiž
 • zajistíš si kariérní postup
 • získáš konkurenční náskok
 • zaujmeš náročné zaměstnavatele

Čas dovolené a plánovaného volna je ideálním prostorem na to, abys zjistila, jak pozvednout svou životní úroveň. Podej si přihlášku a těš se na kariérní posun. Navrhni svému partnerovi, ať jde do toho s tebou. Jednou ti za to poděkuje.

27.7.2022 4:42| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: děti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist