Bod zlomu ve vztazích

Dobrý den, se vztahy u mužů fungují jako známý mantinel. Přesně ve chvíli, kdy začínám cítit emoce k muži, tak je odrazí a smete z povrchu, ačkoliv o ně do té doby tolik usiloval. Znám svojí hodnotu a ve vztazích hraju vabank. Je snad na de mnou už vynesený ortel? Zátěž nebo karma minulosti, kdy jsem nucená si vážit jen sama sebe nikoliv protějšku?rnDěkuji a krásný víkend.

Odpověď

ahoj,hodně záleží na tom jaké emoce máš na mysli, víš, svoji hodnotu jako žena rozhodně neznáš, jinak bys tyto muže k sobě nepřitahovala, zamysli se, jestli se máš ráda taková jaká jsi, jestli se nechováš spíš jako muž tím myslím - energiemi, protože je vidět, že máš hodně potlačenou ženskou energii a ta mužská převažuje, všechno má svůj důvod, tobě muži ukazují kde máš rezervu a co máš ve svém životě změnit, začni se mít ráda - nesobecky a buď k sobě laskavá, najdi si nějaké info ohledně ženské a mužské energie, žádná zátěž neexistuje, jen učení a vývoj naší duše..nezapomínej všechno je to jen o nás, věřím, že najdeš řešení a začneš svůj život pomalu, ale jistě měnit, žena nebojuje jen přijímá, muž je ten, který má potřebu dobývat a bojovat, jak jsi na tom ty víš nejlépe sama, hodně štěstí ti přeji :-)

31.7.2018 8:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist