Femina.cz » Magazín » Zábava » Horoskopy podle tarotových karet: Přichází dny plné radosti a lásky

Horoskopy podle tarotových karet: Přichází dny plné radosti a lásky

Horoskopy podle tarotových karet: Přichází dny plné radosti a lásky

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 20. 03. 2017

Máš pocit, že se ti nic nedaří a věci nejdou zcela podle tvých přání a představ? Tak s tím je právě teď konec. Přichází skvělá příležitost, která ti dopomůže k realizaci všech tvých snů. A co dalšího tě čeká v tomto týdnu? To ti prozradí naše zbrusu nové horoskopy.

Beran (21.3. - 20.4.)

Můžeš se těšit na bezvadné dny, plné radosti, lásky a dalších úžasných pocitů. Pokud tě snad trápila finanční situace a měla jsi pocit, že musíš bojovat s každou korunkou, je všechno konečně jinak. Přichází k tobě prosperita a finanční hojnost. Nezapomeň také na sebe a udělej si radost alespoň malým dárkem.

Býk (21.4. - 21.5.)

Jedna událost bude stíhat další a další, což znamená, že jsi v jednom kole. Dokonce se ti stávající situace zalíbí natolik, že se rozhodneš pro radikální změnu v osobním či pracovním životě. Na cestě k tobě je velmi příznivá zpráva, která ti otevře oči a dodá důvěru, že vše, co děláš, je správné.

Blíženci (22.5. - 22.6.)

Dokážeš téměř nemožné, pokud máš přeci jen pochybnosti, abys vše potřebné zvládla, spolehni se na muže, který ti zcela nezištně nabídne pomoc. Nemusíš se bát, myslí to upřímně. Začni realizovat své sny a touhy, můžeš se spolehnout, že budeš úspěšná!

Rak (22.6. - 22.7.)

Pečuj o sebe a nezapomínej na své potřeby, nejen ostatní, ale také ty potřebuješ dostatečnou péči. Zamysli se, co by tvému tělu udělalo dobře, změň jídelníček a pokud jsi lenošila, zkus do svého života zařadit více pohybu. Pro začátek postačí procházka přírodou.

Lev (23.7. - 22.8.)

Radostné dny, pohoda, klídek i láska, na to všechno se můžeš těšit a pořádně si tyto vzácné chvíle vychutnávat a užívat. V práci zvládneš s přehledem i ten nejnáročnější úkol, hravě odstraníš všechny překážky a ještě pomůžeš těm, kteří nejsou tak aktivní jako ty. Tvá vnitřní síla dokáže nakazit i ostatní!

Panna (23.8. - 22.9.)

Očekávej drobné překážky, které budeš nucena odstranit, přestože bys vše raději odložila na jindy. Buď v naprostém klidu, zvládneš je s přehledem a pocit z dobře vykonané práce ti jen potvrdí, že jsi udělala dobře. Pokud se chystáš na zkoušku, buď si jistá, že ji zvládneš na výbornou.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Přichází k tobě nový příval lásky, citů a romance. Dny plné radosti a lásky jsou tady jen pro tebe. Pokud snad toužíš po nové lásce, rozhodně vyraz do společnosti, neseď doma a poznávej nové lidi. Máš tajná přání a sny? Pusť se do jejich realizace, vše, po čem toužíš, právě přichází!   

Štír (24.10. - 22.11.)

Dostáváš jedinečnou příležitost odpoutat se od minulosti a jednou provždy opustit to, co ti již dávno nepřináší štěstí a radost. Možná se ti z počátku tato zkušenost bude zdát jako těžká a smutná, ale neboj se, tyto pocity velmi rychle vystřídá úleva a zcela nová energie. 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Nadechni se a snaž se udržet svoji mysl i nitro v klidu, dny jsou trošku náročnější, ale nic, co bys nezvládla. Když nepodlehneš pocitům ztráty, smutku a beznaděje, že vše nejde podle tvých představ, prožiješ poklidné dny. Za každou cenu udržuj pozitivní přístup a nedělej ukvapená rozhodnutí, vše odlož na vhodnější termín.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Nadechni se a užívej skvělé dny naplněné radostí i láskou. Všechno, do čeho se pustíš, bude mít velmi příznivý vliv také do budoucna, což se týká i tvých nejbližších. Jsi sama, hledáš práci nebo snad novou kamarádku? Hledej, pátrej a buď aktivní, najdeš a můžeš si být jistá, že budeš nadšená výsledkem.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Ať se děje cokoliv, zachovej klid a chladnou hlavu, drobná krize v tobě probudí pocit, že se ti nic nedaří. Nepodléhej negativním emocím, dovol si na chvíli podstoupit stranou a nedělej žádná zásadní rozhodnutí. Tím získáš čas, uklidníš se a zcela nečekaně se objeví řešení, které tě nadchne.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Máš před sebou dny plné úspěchů a radosti, nejen v práci ale také doma. Překvapí tě nečekaná návštěva, která ti udělá velkou radost. Tím to zdaleka nekončí, drobné radosti tě budou provázet doslova na každém kroku, můžeš si zkusit koupit také stírací los, máš šanci na malou výhru.

Foto zdroj: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
22. 03. 2017 ozon horoskop (reakcí: 0)
20. 03. 2017 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
20. 03. 2017 lidka2 . (reakcí: 0)
20. 03. 2017 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

28. 03. 2017 Horoskop Lev

Ve vztahu raději zvolni tempo, netlač na partnera a nebuď urputná v jakékoliv záležitosti, kterou chceš okamžitě vyře... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist