Femina.cz » Magazín » Móda » Nepropadejte panice

Nepropadejte
panice

Nepropadejte panice

Magazín: Móda | autor: Magdalena | vydáno 25. 04. 2005

Bohužel, my ženy jsme stvoření marnivá. Stačí, abychom se špatně vyspaly a už se nám vše zdá šedivé a zbytečné. V takových situacích nastávají i chvíle, kdy bezradně stojíme před našimi skříněmi a marně se snažíme nalézt něco, co by nám naší dobrou náladu

V minulých článcích jsme se zmínily, že letošní a troufáme si tvrdit, že i ty následující sezóny jsou ve znamení rafinovanosti, které docílíme jak kombinací stylů, tak výraznými doplňky. Přepadne-li nás tedy stav zoufalství, kdy ve svém šatníku nenacházíme nic co bychom si chtěly obléci, vzpomeňme si na tato dvě jednoduchá pravidla.

V případě, že se rozhodnete svůj, pro vás možná už fádní outfit něčím oživit, ale na šperk nemáte náladu, květina ani brož se vám nehodí, nevěště hlavu, máme pro vás další dvě řešení. Letošním hitem se staly šály z jemných materiálů a šátky všech velikostí, vzorů i barev.

Šály si mylně někteří lidé spojují pouze s chladnými obdobími, ale šály nemusejí být jen pletené, sloužící k ochraně vašeho krku. Ty letní, vyrobené z jemných materiálů, jsou určeny pouze k dotvoření vašeho outfitu a skvěle se hodí ke všem stylům oblečení. Báječně lze jimi doplnit snad všechny komplety na které si vzpomenete - kalhotový kostýmek do práce, sukni s blůzkou, letní šaty, šortky s tílkem zvolené pro výlet k vodě, zkrátka, letní šály se hodí ke všemu.

Pokud vás jemné šály nelákají, vyzkoušejte šátky, ozdobu typickou pro elegantní Francouzky. Ničeho se nebojte a směle kopírujte jejich styl. Na velikosti, barvě ani vzoru šátku nezáleží a díky jejich velkému využití sluší všem.

Váš pracovní kostýmek znovu prokoukne, doplníte-li ho malým šátečkem, uvázaným kolem krku. Kalhoty dostanou rázem nový šmrnc, zaměníte-li pásek u kalhot za šátek či jemnou šálu. Šátku, který se vám svým rozměrem k ničemu nehodí, ale vaše srdce si přesto získal, využijte jako ozdobu pro vaši kabelku.

Na léto je nejlepším doplňkem šátek uvázaný přes hlavu. Nejen, že je velmi elegantní, ale dobře chrání vás před úpalem a vaše vlasy před vyblednutím jejich lesku. Ženy, které se nebojí experimentovat, mohou vyzkoušet i šátku jako top.

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
16. 03. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
11. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

28. 03. 2017 Horoskop Panna

Ukaž, že máš také smysl pro humor a přichystej pro děti i partnera nečekané překvapení. Můžeš naplánovat společnou hr... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist