Vyberte ideální peněženku pro vaši partnerku

Přeje si vaše partnerka nebo manželka peněženku? Nebo jste se rozhodli obdarovat svoji ženu peněženkou sami? Ať je to jakkoliv, tak se při výběru dejte pozor na tři základní aspekty. A jaké aspekty se jedná?

Materiál peněženky je důležitý

Jedním z hlavních a rozhodujících faktorů, který je třeba při výběru dámské peněženky zohlednit, je druh materiálu. Peněženka by měla ženu reprezentovat, takže si dejte pozor na kvalitu materiálu, ze kterého je peněženka vyrobena. Žádná žena by neocenila po čase se olupující peněženku. Navíc olupování se někdy může projevit velice brzo. Chcete-li vsadit na jistotu, pak vybírejte peněženky z pravé kůže. Dámská kožená peněženka je totiž typická svoji vysokou odolností a dlouhou životností.

Vyberte správnou barvu

Kromě materiálu peněženky je třeba zohlednit také její barvu. Ač pro muže je často barva druhořadou záležitostí, tak u žen toto neplatí. Ženy si na barvě své peněženky potrpí. Ideální je zvolit její oblíbenou barvu. Ve velké oblibě jsou aktuálně především extravagantní barvy peněženek, které dokáží upoutat pozornost. Mezi barvami vedou u žen jednoznačně červené kožené peněženky. Často se dokonce říká, že červené peněženky přivolávají peníze.

Velké peněženky určitě nejsou pasé

Při výběru dámské kožené peněženky je třeba se také zaměřit na její velikost. Volba velikosti je asi tím nejméně podstatným aspektem s ohledem na barvu a materiál, ale rozhodně není vhodné výběr velikosti podcenit. Většinou se vyplácí mrknout se na současnou peněženku, kterou žena používá, a pořídit obdobnou velikost.  Samozřejmě pouze tehdy, pokud si žena na její velikost nestěžuje. Pokud si nevíte s velikostí rady, pak se zaměřte na středně velké peněženky, tak aby se do nich vše vešlo. Ač by se mohlo zdát, že sáhnout po velké peněžence je špatnou volbou, tak se nenechte mýlit. Řada žen na velké kožené peněženky nedá dopustit.

Ideální peněženku pro vaši partnerku najdete například na e-shopu www.spongr.cz.

27.8.2019 10:02| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist