Nebankovní půjčka – rychlá pomoc v nesnázích

Vlastně není podstatné, jak ses dostala do situace, kdy potřebuješ nemalou finanční injekci. Možná chceš zrenovovat starý byt po babičce. Třeba ses vlivem nepříznivých událostí dostala do kolečka exekucí a hrozby dražby tvého bydlení. V každém případě máš možnost pomoci prostřednictvím nebankovní půjčky.

Neboj se rizika, licence ČNB zaručuje férové jednání

V minulých letech ses dost pravděpodobně setkala s názorem, že jakákoliv půjčka poskytnutá mimo banku je nevýhodná a obsahuje spoustu kliček. Na to už zapomeň. V současné době se na finančním trhu pohybují pouze ti poskytovatelé půjček, kteří získali licenci pro nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru ČNB. Společnosti disponující touto licencí musely splnit náročná kritéria. Prokázat mimo jiné důvěryhodnost, průhlednost při poskytování půjček a proklientský přístup.

Rychlost a jednoduchost představují hlavní atributy nebankovních půjček

Nebankovní půjčka se stává stále více vyhledávanou službou pro získání potřebného finančního obnosu pro její jednoduchost a rychlost. Žádná zdlouhavá jednání, vyplňování desítek formulářů a nekonečné čekání na schválení úvěru. Některé společnosti jsou schopné poslat ti peníze na účet už do tří dnů od podepsání smlouvy.

Proces získání úvěru je stále více postaven na jednoduchosti. Na webových stránkách Asisteam s.r.o. vyplníš žádost o úvěr s informacemi o tvých poměrech a možnostech ručení. Následně se rozběhne kolotoč ověřování tvojí osoby, který ale probíhá bez tebe a nijak tě nezatěžuje. V okamžiku zjištění, že jsi důvěryhodná osoba, ti budou nabídnuty různé možnosti úvěrů a ty vybereš ten, který ti nejvíc vyhovuje. Následuje podpis smlouvy a je hotovo.

Odhoď zbytečné starosti sloučením všech půjček do jedné

Nebankovní půjčka se jeví jako dobrá volba pokud máš více půjček a každý měsíc se opakovaně utvrzuješ v tom, že jsou nevýhodné a neúměrně tě zatěžují. V Asisteam s.r.o. máš možnost konsolidace půjček. Neboj se požádat o pomoc s řešením zdánlivě složité finanční situace.

25.10.2018 12:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist