Krav Maga, slaňování, rafting, zdravověda – příměšťák, který děti baví!

V Českých Budějovicích několik let pořádají instruktoři z Centra Bojových Sportů příměstské tábory, které se těší veliké oblibě.

116798118_3321180664599929_8501323742913885927_o-1100x618.jpg Zdroj: www.krav-junior.cz

Instruktoři z Centra Bojových Sportů www.krav-junior.cz  připravují každoročně na léto čtyři až pět turnusů příměstských táborů pro děti ve věku od 5 do 13 let. Není podmínkou být členem klubu, mohou se tedy hlásit i děti, které se bojovým sportům nijak nevěnují. Příměstské tábory jsou od pondělí do pátku, začíná se vždy v 8:00, přičemž děti mohou přicházet od 7:30. Konec je vždy nejpozději v 16:00. Na každý den je pro děti zajištěna svačina a oběd v restauraci.

Vždy ráno se začíná sportovní rozcvičkou a nějakou hrou, nejoblíbenější je vybíjená. Následuje trénink Krav Maga, což je nejúčinnější sebeobranný systém na světě! Dále je na řadě speciální část programu. Jede se na vodu, kdy na raftech sjíždějí úsek z Boršov nad Vltavou do ČB. Na tomto úseku se nacházejí dva jezy, takže děti mají super zážitek. Také se navštěvuje lezecká stěna, na které mimo její zdolávání, si děti vyzkouší i slanění až ze třetího patra!  V programu jsou i základy první pomoci, například základní obvazové techniky, resuscitace a seznámí se i s aplikací Záchranka a komunikací s operátorem ZZS.

V případě hezkého počasí je součástí i koupání v bazénu letní plovárny a sportovní hry jako je fotbal, frisbee a další. V případě deště se jde zahrát bowling do Bowling & Bar Beseda. Nedílnou součástí každého příměstského tábora je jednodenní výlet vlakem, například na Dívčí Kámen nebo do Žižkova rodiště v Trocnově. Na výletě se vždy k obědu opékají špekáčky na ohni, který si děti musejí připravit a pomocí křesadel rozdělat.

Na těchto akcích děti nepoužívají mobilní telefony, netráví žádný čas u počítače nebo několik hodin malováním obrázků jako na běžných příměstských táborech.

Instruktoři mají několikaleté zkušenosti s prací s dětmi, všichni jsou certifikovaní instruktoři sebeobrany, někteří jsou i instruktoři vodní turistiky a instruktoři lezení na umělé stěně. Všichni také absolvovali kurz Zdravotník zotavovacích akcí a další zdravotnické kurzy.

10.6.2021 8:37| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: dětipro dětitrénink

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist