Justin Bieber nosí dámské džíny a plánuje miminko

Slavní hudebníci bývají většinou trošku… výstřední. Nejinak je tomu v případě sedmnáctiletého Kanaďana Justina Biebera, kterého hudební producenti objevili před pár lety na Youtube. Mladý zpěvák se rozhodně neřídí davem. Posuďte sami:

Hvězdy si obvykle hledají vlastní módní styl, aby se vyhranili vůči okolnímu světu a vyjádřili vlastní osobnost. Justin jednoduše nosí to, co mu padne. Ačkoli se topí v penězích a mohl by si dovolit kalhoty střižené u krejčího na míru, vymetá v obchodech dámská oddělení s džínami, protože pánské mu nesednou. „Není to žádný trend. Dámské džíny mi prostě padnou lépe,“ prohlásil Justin. Že se ale na předávání filmových cen MTV objevil s náušnicemi v obou uších, to už zavdává důvod ke spekulacím o jeho orientaci…

Ale ne. Justin randí s dívkami, a dokonce se moc těší, až se ožení a založí rodinu. Chtěl by to zvládnout okolo 25. roku života. „Až mi bude tak 25 nebo 26, chtěl bych být sám sebou. Oženit se a mít dítě. Rád bych byl mladým tatínkem,“ promluvil o svých plánech do budoucna. Podobná slova od sedmnáctiletých kluků často neslyšíme. Justin je v tomto ohledu opět ojedinělý exemplář.

Neobyvklé jsou i reklamní kampaně, kterým propůjčuje své jméno i hlas. V červenci byl uveden na americký trh zubní kartáček, jenž vám při čištění zubů přehrává Justinovy písničky. Stojí taková srandička za 15 dolarů (asi 270 Kč)?

Slavní zpěváci (nebo spíš zpěvačky) si často krátí dlouhou chvíli kreativní činností a vytvářejí vlastní řady oblečení, kosmetiky či šperků. Ani Justin v tomto ohledu nelení, jeho počin nicméně opět překvapil: kterého sedmnáctiletého kluka by napadlo sestavit vlastní kolekci laků na nehty? Jeho cit pro barvy můžete posoudit na řadě One Less Lonely Girl od značky OPI.


Jako správný Kanaďan má Justin smysl i pro kanadské žertíky. Když u sebe hostil kolegyňku Taylor Swift, aby mu pomohla s nahráním hitu pro přítelkyni, nepěkně si z ní udělal dobrý den. Vybídl ji, aby vystřelila do vzduchu nad moře několik světlic, a poté jí nabulíkoval, že nechtěně zapálila jachtu se svatebčany. Když chudinka Taylor uviděla skákat lidi ve slavnostním oblečení z hořící lodi, uvěřila, že někomu pokazila svatbu. „Nerozbrečela se, jenom byla celá vyděšená a dokolečka opakovala: To je mi líto!“ prozradil později svědek žertíku. Domnělí svatebčané byli ve skutečnosti herci, kteří s Justinem všechno zpunktovali. Zajímavý nápad, ne? Berte to jako tip pro příští apríl.

22.9.2011 10:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist