3 celebrity, které sláva zabíjí

Hollywood není růžová zahrada, ale pěkně drsná zkouška charakteru! Proč? Popularitu buď lze ustát s noblesou a nohama na zemi, nebo jí podlehnout a nechat se zabíjet. Kdo ze slavných to moc dobře zná?

Užívání drog, řízení v opilosti, pobyty ve vězení? I tohle je druhá strana mince, když je vaše sláva tak veliká, že vás lidé poznávají na ulici! Jisté VIP by o tom mohly vyprávět. Třeba na těchto třech se sláva tak podepsala, že stojí po kolena v blátě.

1. Lindsay Lohan

Věčná průšvihářka, která už od mládí byla v jednom kole. Začínala jako dětská modelka v reklamách, později se objevovala i v časopisech. V jedenácti letech přišla první větší role ve filmu Past na rodiče, kde zabodovala, protože hrála dvě postavy současně. A pak už to šlo ráz na ráz.

Čím více nabídek k natáčení, tím větší sklony někde občas „upustit páru“, takže ve vězení je poměrně často a dalo by se říct, že vlastně je tam skoro jako doma! Jablko asi nepadlo daleko od stromu, neboť její otec bojoval se závislostí na drogách, matka zase na alkoholu. A Lindsay? Ta zvládá všechno dohromady a ještě si sedá za volant! Out!

2. Macaulay Culkin

Kdo je to? Ten, kterého v roce 1990 natočili, jak je Sám doma. Tímto snímkem se katapultoval mezi hvězdy a získal srdce všech lidí, kteří milují rodinné komedie s vánoční tématikou. V době uvedení tohoto filmu byl považován za nejúspěšnějšího dětského herce. A jak šel čas, šlo to s ním pěkně z kopce.

Se svojí slávou neuměl naložit asi nikdy, takže je už nějaký ten pátek závislý na léčivech jako je Oxykodon (lék proti bolesti, který s vámi však umí zatočit stejně jako heroin, pokud si dáte koňskou dávku). Herectvím se už dávno neživí, momentálně působí jako dýdžej v nočním, baru. Jak rychle stoupal kdysi nahoru, tak padal i dolů. A to pěkně na ústa! Au!

3. Justin Bieber

Rodičův mazánek z Kanady, jehož vstup na hudební nebe byl tak hladký, jako když si namažete máslo na chleba. Hned si ho všimli na portálu Youtube, jak pěje na videu srdceryvné písně, které tam vložila jeho matka, aby umožnila svým příbuzným pokochat se nad Justinovým talentem. Příspěvek zbystřil jeho nynější manažer a kariéra na sebe nenechala dlouho čekat.

Jeho skandály, jako drogy v domě při domovní prohlídce, řízení pod vlivem omamné látky, nebo házení vajec do okna sousedům už dosáhly takového extrému, že na stránkách americké vlády dokonce vznikla petice za vyhoštění tohoto „spratka“ ze země, která byla nakonec po všech peripetiích zamítnuta. Takže zpěvák vyvádí dál. Co taky čekat od mladíka, kterému je sice dvacet let, ale chová se na patnáct a ještě má neomezený rozpočet, že? Můžeme jen hádat, čím se bude bavit za pár let. Možná lepší nevědět…

A co si o problémových hvězdách myslíte vy? Napište nám o tom do diskuze!

Foto zdroj: profimedia.cz

2.1.2015 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist