Průšvihář Justin Bieber. Švédská policie u něj našla drogy!

Popový idol Justin Bieber (19) má co vysvětlovat. Švédští policisté totiž v autobuse, s nímž vyráží na turné, našli menší množství drog a paralyzéry! Policii na omamné látky upozornil typický odér marihuany, jenž se linul z otevřeného autobusu.

Před hotelem v centru hotelu byl pěkný šrumec. Tolik policistů na jednom místě se jen tak nevidí. Chvíli to vypadalo jako hon na nebezpečeného teroristu. Stovky vyděšených fanoušků sledovaly, kterak do autobusu, v němž na 99 % seděl i populární zpěvák, vtrhlo drogové komando kolem sedmé večer. Černý autobus, který parkoval před hotelem, ve kterém se zpěvák ubytoval, nešlo minout. Podle amerického serveru tmz.com šlo o menší množství konopí.

Justin Bieber se přitom už jednou musel omlouvat svým fanouškům. To když ho fotografové zvěčnili, kterak kouří podezřelou cigaretu. Podle mluvčího švédské policie Larse Bystroma nebyl zatím obviněn nikdo z posádky autobusu. Drogy ihned putovaly do laboratoře, kde se bude analyzovat jejich složení, což potrvá týden.

Stahují se nad idolem dívek a dobyvatelem hitparád mraky? Jeho chování je každopádně poslední dobou mírně řečeno hodně nezdvořilé. Kanadský zpěvák nedokázal udržet emoce na uzdě třeba při fotografování pro dánský magazín. Místo aby se omluvil, na focení totiž dorazil o šest hodin později, začal Bieber nekontrolovatelně řvát. A co jej tak rozlítilo? Chtěli po něm, aby si na hlavu nasadil brigadýrku.

Konec idolu?

Zhýčkaná hvězdička, se kterou už téměř nikdo nechce pracovat. Tahle pověst nyní doprovází Justina Biebera a nutno říci, že oprávněně. Bieber, jehož majetek se odhaduje na 280 milionů korun, například odmítá dávat spropitné v restauracích a k personálu se chová velmi neurvale. A svou hloupost prokázal i po návštěvě mueza Anny Frankové v nizozemském Amsterdamu. „Fakt inspirativní, doufám, že by Anne byla mým fanouškem,“ napsal do návštěvní knihy na adresu dívky, která zahynula v koncentračním táboře.

Sláva kanadského zpěváka může velmi brzy vyhasnout. Zejména pokud se ke svým fanouškům a okolí bude chovat stejně arogantně jako doposud. Ostatně nebyl by prvním ani posledním, koho mlýn popularity semlel. Vzpomeňme například na Britney Spears, kdysi opěvovanou hvězdu popu, která se marně snaží opět dostat na vrchol.

Foto zdroj: profimedia.cz

30.4.2013 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist