Zdravé tablety na spaní

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Zdravé tablety na spaní

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D DanaTrvnita a poslední změna proběhla před 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517280
    D
    DanaTrvnita
    Účastník

    Já užívám jako doplněk pro lepší spaní maletonin. Vždycky ho beru hlavně, než letím někam, kde je časový posun. To ho začínám brát třeba pár dní předem v dobu, kdy vím, že chci spát v dané zemi, kam letím. Můj oblíbený je Clinical Melatonin forte original – já ho objednávám na Notinu, ale určitě ho mají i jinde.

  • #516290
    A
    Alizee
    Účastník

    Já jsem nechtěla vyloženě něco na spaní, chtěla jsem řešit příčinu a moc mi pomohl doplněk stravy na hormonální rovnováhu Venira. Mrkněte na to 😉

  • #515960
    D
    Deniska11
    Účastník

    Top vet je moc fajn, mají dobré výrobky a díky kartičce Sphere co mám, tam mám pokaždé ještě 10% slevu, takže to se docela vyplatí. 🙂

    • #516021
      m
      majduska2299
      Účastník

      Jakou kartičku? Také bych chtěla slevy. 🙂

      • #516176
        D
        Deniska11
        Účastník

        Tuhle https://www.sphere.cz/proc-sphere/, dostala jsem ji od banky za věrnost. Když mi skončila platnost požádala jsem si o novou s předplatným na rok. Docela dost díky ní ušetřím, protože tam je hodně obchodů a možností uplatnění.

  • #514618
    D
    Danka.m
    Účastník

    Taky jsem s ním spokojená, určitě ho taky zkuste http://www.topvet.cz/doplnky-stravy/bylinne-extrakty-tobolky/60996-sleepgreen

  • #514389
    H
    Hanička45
    Účastník

    Zdravím, já doporučím Sleepgreen od topvet.cz. Užívám ho už déle a jsem spokojená. Konečně se pořádně vyspím a hlavně jsem ráno odpočatá, takže můžu zase normálně fungovat.

  • #514326
    E
    Esterinda
    Účastník

    Dobrý večer, jaké alternativy ke klasickým tabletám na spaní užíváte? Budu ráda za tipy a doporučení.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist