Zdravé stravování recenze a zkušenosti s krabičkovou dietou

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Zdravé stravování recenze a zkušenosti s krabičkovou dietou

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel n nanna a poslední změna proběhla před 12 hodinami, 45 minutami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518180
    n
    nanna
    Účastník

    Já doporučuju českou KetoDiet. Zkusila jsem toho víc, ale tahle dieta mi jediná chutnala a pomohla mi opravdu zhubnout přesně to co jsem potřebovala i bez hladovění, únavy apod.

    • #518257
      b
      barcca
      Účastník

      A ty jídla chutnají dobře? Já se trochu bojím abych to vydržela jíst, ale zase jsem na tuhle dietu našla zatím jenom samou chválu tak bych to asi zkusila

      • #518278
        n
        nanna
        Účastník

        Jojo mně vyloženě chutnají, já si od nich pořád objednávám, protože to mají opravdu chutné a můžeš si objednat i balíček na ochutnávku 😉

  • #517994
    V
    Včílka
    Účastník

    S krabičkovou dietou jsem začala před dvěma měsíci, jídla a jídelníček, který mi v programu Fit+6000 vozí, mi pasuje chuťově i na pohled. Nicméně pokud máš v plánu zhubnout trochu rychleji a více kilo, tak bych zařadila k jídelníčku i nějaké cvičení, které tě bude bavit.

  • #517961
    A
    Alecca
    Účastník

    Zdravím, po Vánocích jsem se po různých doporučeních a průzkumu všech možných diet rozhodla vyzkoušet https://mixslim.cz/. Rozhodující pro mě byla zejména příznivá cena dietních programů a kladné recenze. Od nového roku mám dole 15kg a stále se držím. Za mě mohu doporučit.

  • #517064
    J
    Joelle
    Účastník

    V loňském roce jsem od zdravého stravování odebírala program fit+ a jak píše radulina jídla jsou chutná a dá se na tomto stravování dobře hubnout.

    • #517360
      J
      Julina
      Účastník

      Zdravé stravování Fit mám od začátku února, hubnutí mi jde bez nějakých větších potíží, sem tam mám chuť na nějakou slaďárnu, no nepodlehla jsem ani jednou a co se mi na krabičkách líbí, že se nemusím starat o nákupy a vaření, tak na to jsem si zvykla velmi rychle 🙂

      • #517713
        K
        Kolajka8
        Účastník

        Jo, s těmi nákupy a vařením máš pravdu, za krabičky jsem v tomto směru vděčná. Objednala jsem si program Protein a vyhovuje mi jeho chuť a suroviny v něm použité.

  • #516891
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Já mám výbornou zkušenost s https://www.ketodiet.cz/, zhubla jsem s ní konečně to co jsem potřebovala a navíc to šlo rychle a opravdu snadno 🙂

  • #516352
    M
    Magda89
    Účastník

    Měla jsem krabičkovou dietu u Zdravého stravování před dvěma lety a po vánocích mám v plánu si ji zase objednat, vsadím na mnou ověřený program Pro zdraví.

    • #516863
      L
      Luysinda
      Účastník

      Krabičkovou dietu ,,pro zdraví“ jsem měla na podzim a jídla byla chutná, nějaké to kilíčko jsem zhubla. Od února jsem si říkala, že najedu znovu na krabičky, jen tentokrát jsem si říkala, že udělám změnu a objednám program ,,fit“. Dostala jsem jsem pod stromeček běžecký pás, tak chci jíst zdravě a začít s pravidelným pohybem. Zatím doma a až bude počasí, tak se přesunu ven.

  • #516342
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Já chci zkusit nízkosacharidovou dietu, ale netroufám si na to sama, takže bych chtěla začít s nějakou připravenou, co vám pomohlo?

    • #516491

      danina22
      Účastník

      Tak to se připojím, taky to chci teď po svátcích zkusit a ideálně bych taky chtěla začít s něčím už hotovým než si na to nějako přijdu sama, jestli vůbec. Moc díky za rady 🙂

      • #516624
        d
        dagmarika
        Účastník

        Nízkosacharidovou jsem vyzkoušela u zdravého stravování, program keto, který jsem odebírala tři týdny. Úbytek na váze byl rychle znatelný a co se mi líbilo, že jsem si pochutnala a přišla na nové kombinace potravin. Pak jsem přešla na program protein, který jsem si dala na dva týdny. Dočetla jsem se, že je to tak dobré, aby nedošlo k jojoefektu. Jsem rok a půl na stejné váze a to nijak nesportuju.

  • #515978
    R
    Radulina
    Účastník

    To máš pravdu, že je nejlepší začít s dietou nyní, protože pokud chceš zhubnout více kg do léta, tak to nebude trvat krátkou dobu než budeš s váhou spokojená. Já na krabičkové dietě zhubla docela dost, byla jsem na celodenním programu fit+ a s jídlem jsem byla velmi spokojená.

  • #515762
    A
    Amalie.Ami
    Účastník

    Ahoj, s krabičkovou dietou se dá zhubnout i mnoho kilogramů. Mě se to povedlo se stravovacím programem Keto, který jsem si objednala na první měsíc a na další měsíc mi byl doporučený program Protein, aby si tělo zvyklo a nedošlo k jojo efektu, který po ketu občas bývá. Pak jsem měla další dva měsíce program Fit, který je podobný ,,klasickému“ jídelníčku. Měla bys mít také na paměti to, že s udržením dosažené váhy je dobré přidat nějaký pohyb a nevracet se k původním stravovacím návykům.

  • #515654
    M
    Martenska
    Účastník

    Ahoj, co říkáte na krabičkovou dietu? Dá se na této dietě zhubnout více kil a v jaké době? Chtěla bych do léta zhubnout a říkala jsem si, že teď je ideální doba se po něčem takovém poohlédnout a po Vánocích začít. Viděla jsem, že mají stravování určené na redukci váhy, jak vám jídelníček vyhovoval a jak vám chutnal? Poraďte mi, díky.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist