Wecare Beauty zkušenosti

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Wecare Beauty zkušenosti

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel W Wewe36 a poslední změna proběhla před 2 týdny, 3 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517996
    W
    Wewe36
    Účastník

    Já dostala první balení wecare beauty k narozeninám před třemi měsíci a od té doby jej doobjednávám. Chutná mi a na pokožku působí prospěšně, nejspíš to bude tím jeho nadupaným složením.

  • #517134
    O
    Odeta
    Účastník

    Beauty mám jako každodenní rutinu, sedí mi to, že se rozmíchá ve vodě a vypije. Dobře funguje proti drobným vráskám a nedokonalostem na pleti. Jak píše Ditta, tak má dobrý vliv i na vlasy a nehty díky komplexnímu složení.

    • #517707
      j
      ji.rinka
      Účastník

      Ano, máš pravdu v tom, že se pohodlně užívá. Protivráskově funguje, změnu k lepšímu vidím nejen já, ale i lidé z mého okolí. Kolagenní peptidy s vitamínem C udělají s pokožkou divy, celkově vzato bych řekla, že se cítím a vypadám líp.

  • #515965
    C
    Císařka
    Účastník

    Také ho volím jako dárek k Vánocům, sestra řekla, že ji mám něčím překvapit a kosmetiku nechce, parfém jí dá partner, tak já právě po své zkušenosti s Beauty jí ho chci darovat. Objednala jsem ho už v listopadu a dostala slevu 🙂

  • #515602
    D
    Ditta
    Účastník

    Ahoj Fillinko, Beauty Wecare piju čtvrtý měsíc a zatím jsem nevynechala ani jeden den. Jsem o dekádu starší než ty a jeho účinky jsou znát, nové vrásky mi nepřibývají a pleť je pružnější, zlepšil se i stav vlasů a nehty mám o hodně pevnější. Jako dárek k Vánocům je to dobrý tip. Tak vitamínů a zkrášlovacích věcí dávám po rodině hodně, tak někomu Wecare daruji.

  • #515493
    F
    Fillinka
    Účastník

    Ahoj holky, která z vás máte s tímto doplňkem stravy zkušenosti? Dočetla jsem se, že po třicítce by se měl tělu doplňovat kolagen a různé vitamíny, aby byla pleť bez vrásek nebo alespoň tento proces zbrzdit. Jsem si právě říkala, že bych si ho nechala dát k vánocům a proto se ptám těch co už mají vyzkoušeno jaké jsou jeho účinky? Děkuji za reakce.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist