Výběr svatební cesty

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Výběr svatební cesty

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel k kamilahornakova a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517162
    k
    kamilahornakova
    Účastník

    Nemá náhodou někdo zkušenost se sny? Nedávno se mi zdál sen o hovnech a to máme těšně před svatební cestou!  Je to dobré znamení? Má s tím někdo zkušenost? 🙂

  • #512479
    S
    Simonita
    Účastník

    To je nádhera – je to můj sen letět na Seychely 🙂 Jen se teda musíme s přítelem domluvit na konkrétním hotelu – to bude asi největší oříšek a pak se hned obrátíme na svatebnicesta.eu.

  • #512364
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    Jde o svatební agenturu, která se specializuje na svatební cesty a nabízí zájezdy od různých cestovek na jednom místě. Už jsem je kontaktovala, zatím jsou teda mega ochotní – mám celkem dost požadavků, ale zatím jsou moc milí a se vším vyšli vstříc. Vybrali jsme tento hotel na Seychelách http://www.svatebnicesta.eu/detail-zajezdu/doubletree-resort-spa-by-hilton-hotel-seychelles-allamanda/40594a a letíme už v říjnu.

  • #512252
    S
    Simonita
    Účastník

    To je prosím cestovní kancelář nebo agentura? A dokážou i poradit, příp. něco zařídit, nevíte?

  • #512199
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    My taky vybíráme – zatím mají asi největší výběr na svatebnicesta.eu. Nabízí hodně destinací a hotelů a mají i dobré recenze.

  • #512149
    S
    Simonita
    Účastník

    Zdravím, plánujeme svatební cestu s přítelem a hledáme na stránkách klasických cestovek. Nebo vybíráte jinde, poradíte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist