Vlasová kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > Vlasová kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel n nanna a poslední změna proběhla před 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512359
    n
    nanna
    Účastník

    Já používám jenom teda přírodní netestovanou kosmetiku, teď mám docela oblíbený tento šampon https://www.milujubio.cz/urtkeram-sampon-koreneny-pomeranc-500-ml-bio, nádherně voní a přijde mi že teda i funguje. Vlasy mám hezčí, lesklé. Ale je pravda že kosmetiku střídám. A je moc fajn, že na stránce mají více přírodní kosmetiky od jiných značek, takže vždy něco vyberu.

  • #511467
    m
    martinka988
    Účastník

    nene jediné co používám na vlasy je značka tomasarsov ..vyzkoušela jsem toho opravdu dost a tahle jediná značka mi na moje nepoddajné vlasy fakt sedla 🙂

  • #511132

    Holky, čím myjete clipy? Chci si objednat clipy z clipin hair a nevím, jestli na to stačí běžná kadeřnická kosmetika jako na vlasy, nebo něco speciálního?

     

    • #511162

      Hele myju normálně běžnou kosmetikou na vlasy, když koukneš na jejich eshop, tak taky prodávájí kvalitní kadeřnickou kosmetiku, takže bych nic speciálního nekupovala. Drogerku bych na to nedávala, stejně tak ani na vlastní vlasy.

       

  • #509756
    b
    bertikber
    Účastník

    Taky bych ocenila vaše tipy a zkušenosti, hledám něco na snadno se mastící vlasy se suchými konečky.

  • #509125
    A
    Alenka79
    Účastník

    Čau holky, máte nějaký oblíbený shop na koupí vlasové kosmetiky?Ráda si připlatím za kvalitu.

  • #509002
    A
    Alenka79
    Účastník

    Dobré je trošku zainvestovat a koupit si kvalitní šampon na lupy, já jsem měla také hodně lupy, tak jsem si zakoupila komplexní sadu proti lupům a postupně vidím, že se mi lupy dělají méně a teď už je mám minimálně.

    • #509117
      P
      Petran.
      Účastník

      A můžeš mi prosím napsat co je to za šampon, jsem ochotná dát cokoliv jen abych se těch lupů zbavila nebo je alespoň nějak eliminovala.

  • #508876
    P
    Petran.
    Účastník

    Ženy jdu si sem pro radu, mám hodně lupy a ráda bych se jich zbavila, jenže nemůžu pořád narazit na vhodný šampón, který by mě lupů zbavil. Nemáte nějaký vyzkoušený, který by Vám od lupů pomohl?

  • #507039
    J
    JaninaR
    Účastník

    Mohla bych se zeptat jestli se používá i nějaká speciální kosmetika na prodloužení vlasy?

  • #472612
    H
    Hanička45
    Účastník

    <p style=“margin: 0px; font-stretch: normal; font-size: 13.9px; line-height: normal; font-family: Calibri; color: #000000;“>Já všechno od Marii Nily kupuju tady https://www.notino.cz/maria-nila/?utm_source=google&utm_medium=affiliate&utm_campaign=hipromotion%7C19100050.</p&gt;

  • #472589
    N
    NinaMala
    Účastník

    Děkuji za zkušenost a kde ji prosím kupuješ, když se nedá koupit v drogérii.

  • #472517
    H
    Hanička45
    Účastník

    Zdravím, já už ji používám nějakou dobu a z osobní zkušenosti můžu říct, že je výborná. Pro mě je hodně důležitý, že je to profesionální péče, která se neprodává v drogerii a je hodně kvalitní.

  • #472460
    V
    Viola_S
    Účastník

    Ahoj, ještě jsem tuto značku nezkoušela, ale četla jsem, že je šetrná k přírodě, není testována na zvířatech a je kvalitní. Asi si o ni napíšu Ježíškovi 🙂

  • #472450
    N
    NinaMala
    Účastník

    Zdravím, máte prosím zkušenost s vlasovou kosmetikou Maria Nila?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist