Veganská kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > Veganská kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m milka8 a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #487469

    kvapik
    Účastník

    Iuvenio je výborná kosmetika, používám jí už asi půl roku a rozhodně u ní zůstanu

    • #487627
      m
      milka8
      Účastník

      A co od nich všechno používáš? To nanovlákenné sérum máš vyzkoušené?

  • #484570
    J
    Jarka50
    Účastník

    S dovolením se připojím akorát já bych teda chtěla pečující kosmetiku, ne dekorativku. Potřebovala bych něco šetrného na čištění pleti a pak na následnou hydrataci. Podmínkou je, aby značka netestovala na zvířatech.

    • #484714

      Podívej se na kosmetiku iuvenio, ta by se ti vzhledem k tvým požadavkům mohla líbit 🙂

      • #485290
        J
        Jarka50
        Účastník

        Vzala jsem si na zkoušku ten noční krém na nedokonalosti a k tomu to nano sérum. Zatím jsem mile překvapena protože kosmetika není nijak parfémovaná a konkrétně krém má velmi příjemnou konzistenci, nezanechává mastný film a hezky se vstřebává https://www.iuvenio.com/retouch/

  • #474555
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Holky, taky kosmetiku GRN vyzkouším, děkuji za inspiraci.

  • #474537
    V
    Viola_S
    Účastník

    Já nakupuji tady https://www.milujubio.cz/grn-organics-novinka/. Mají velký výběr a vždy všechno pošlou rychle.

  • #474488
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Kde prosím tuto kosmetiku koupím, poradíte? Budu ráda i za odkaz na e-shop 🙂

  • #474461
    V
    Viola_S
    Účastník

    Zdravím, zkoušela jsem toho už hodně a jsem moc spokojená se značkou GRN.

  • #474414
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Zdravím, doporučíte mi prosím veganskou kosmetiku se kterou jste spokojené? Konkrétně bych si chtěla koupit nějakou dobrou paletku očních stínů, děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist