Veganská kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > Veganská kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M MájinkaS a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 2 týdny.

• Autor
    M
    MájinkaS
    Účastník

Holky, taky kosmetiku GRN vyzkouším, děkuji za inspiraci.

V
    Viola_S
    Účastník

Já nakupuji tady https://www.milujubio.cz/grn-organics-novinka/. Mají velký výběr a vždy všechno pošlou rychle.

M
    Miluška Nová
    Účastník

Kde prosím tuto kosmetiku koupím, poradíte? Budu ráda i za odkaz na e-shop 🙂

V
    Viola_S
    Účastník

Zdravím, zkoušela jsem toho už hodně a jsem moc spokojená se značkou GRN.

M
    Miluška Nová
    Účastník

Zdravím, doporučíte mi prosím veganskou kosmetiku se kterou jste spokojené? Konkrétně bych si chtěla koupit nějakou dobrou paletku očních stínů, děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist