Vánoce se blíží

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Vánoce se blíží

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Alecca a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 1 týdnem.

• Autor
    A
    Alecca
    Účastník

Taky jsem tam nakoupila. Ty knihy ella a max jsou super. Jako rozhodně si z jejich nabídky vybereš.

B
    Bedriška Malá
    Účastník

Ahoooj a pro koho máš na mysli? Dětičky? Těm my kupujeme hračky, to je jasný a pak se teda snažíme dávat i knihy. To jsou podle mě nejlepší dárečky.

rjap@seznam.cz
    Účastník

Také ji znám a mohu doporučit.

Hodně dobrá agentura na zážitky je http://www.adrop.cz

opand@seznam.cz
    Účastník

Taková věc se mi zamlouvá.Vůbec,ale nevím kde takové věci koupit.

Myslím,že nějakým zážitkem nic nezkazíš.Chlapi si rádi hrají.Beru to aspoň podle mého manžela.

c
    cwa12214
    Účastník

Tak to jsme na tom podobně, vůbec nevím co mám koupit synovi, který má rok a půl. Dcerce už mám nakoupeno, jenže ta mi řekne co by si přála, ale syn je ještě malý. Co jste kupovali vy?

A co kdyby jsi mu koupila aktivityboard? Myslím, že by se mu to rozhodně mohlo zalíbit!

c
        cwa12214
        Účastník

Tak jsem si vygooglila co to je a vypadá to moc dobře, dívala jsemse, že si to někdo vyrobí i doma sám, ale nejsme s manželem moc zruční, takže bych to raději někomu zadala. Vy jste ho vyráběli samy nebo jste si ho nechali od někoho udělat?

M
    MakMak
    Účastník

Ahojky, no, takto… Ne, nemám vymyšleno. Jen vím, že určitě budu dětem chtít dát knihy. To už jsem se i dívala na net a líbí se mi nabídka na presco. Tak tam určitě objednám. Třeba tahle kniha vypadá dost dobře https://www.presco.cz/pribehy-sampionu-pro-budouci-sportovni-hvezdy/.

opand@seznam.cz
    Účastník

Já bych uvítala nějakou radu co na Vánoce pro mého manžela.

B
    Bedriška Malá
    Účastník

Maminky, SOS 🙁 Vánoce na krku a já jsem bez nápadu… 🙁 Jak jste na tom vy? Nějaká inspirace… Budu vděčná!

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist