Únava v těhotenství

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Únava v těhotenství

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel j janajanicaaseznam-cz a poslední změna proběhla před 3 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #481956

    Já to měla naprosto stejně. A koukám, že nás je opravdu dost 😀 V prvním těhu mi lékař doporučil dodávat tělu víc hořčíku a ve druhém už jsem byla ponaučená a naprosto bez obtíží. Doporučuju mrknout po Magnesiu mega od Naturevia, to za mě úplná jednička!

  • #481902
    v
    vendullkop
    Účastník

    Přesně tak. Hlavně se nestresovat, jelikož to  je často mnohem škodlivější než ta trocha únavy, kterou si stejně projde téměř každá maminka. Držím pěsti!

  • #481750
    n
    niccolka
    Účastník

    Ahoj, určitě se neboj! Já to měla s únavou obdobně už od 3. měsíce a pak mě to zase pustilo… Kdyby ses cítila vyloženě nějak špatně a zvláštně, řekni to na kontrole a lékař si určo bude vědět rady a vše pohlídá 🙂

  • #481665

    Zdravím všechny, jsem skoro v půlce těhu a dost poslední dobou trpím na únavu. Nemyslím tím občasné polehávání, ale na to, jak jsem běžně akční, je to velký rozdíl. Nevíte, co by mohlo pomoct, popřípadě jestli je to normální?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist