Tajemství mládí

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Tajemství mládí

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel B Bedriška Malá a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517214
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Já objednávám tady https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/nmn-nikotinamid-mononukleotid-20g. A jsem hrozně ráda že ho mají už také v nabídce, jelikož si tam objednávám víc produktů a s kvalitou jsem nadmíru spokojená. Nejen že je to dobré na zpomalení stárnutí, ale mělo by pomáhat i na srdce, zvyšuje vitalitu, pomáhá s cukrem v krvi a mnoho dalšího. Brala jsem ho dříve od jiné firmy, ale teď už jen od nich. 🙂

    • #517396
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Díky moc, na Kratomworld jsem se dívala, stránku neznám a neobjednávala jsem. Myslela jsem že se jedná pouze o výrobky CBD a podobné. Velmi mě ale zaujala forma zpracování a to že je mají v přírodní formě. Už jsem si objednala, takže se těším, až mi balíček dorazí a budu moct začít užívat. 🙂

  • #517115
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahojky, znáte někdo tento preparát NMN? Zajímalo by mě zda má opravdu proti stárnoucí účinky…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist