Svatební cesta – kde vybrat?

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Svatební cesta – kde vybrat?

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel K Klára29 a poslední změna proběhla před 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516909
    K
    Klára29
    Účastník

    Holky, teď jste mě navnadily 🙂 S přítelem se bereme na konci února, svatbu budeme mít malinkou, jen nejbližší rodina a pár přátel. Teď mě napadlo si náležitě užít svatební cestu 🙂 Je fakt, že je to jednou za život a co jsem se na zmíněné stránky dívala, ceny jsou dobré, tak proč ne 🙂

  • #516875
    V
    Vendulka36
    Účastník

    Moc díky za komentář – na stránky jsem hned nakoukla a mají fakt obrovský výběr zájezdů a destinací. Líbí se mi i hotel, který jste zmínila a skvělé jsou i benefity, ty samozřejmě vždy potěší 🙂 No prostě u nich určitě vybereme, není potřeba pátrat po jiných stránkách.

  • #516824
    K
    Kandina
    Účastník

    Dobrý den, taky se mi to osvědčilo, díky tomu, že jsem prošla celou řadu diskuzí, jsem narazila na stránky svatebnicesta.eu, kde jsme si svatební cestu vybrali a byli jsme moc spokojení. Je tam velký výběr zájezdů od hodně cestovních kanceláří na jednom místě a navíc tam najdete rovnou u konkrétního zájezdu celou řadu benefitů. My jsme vybrali Seychely, byli jsme v hotelu DOUBBLETREE RESORT & SPA BY HILTON HOTEL SEYCHELLES a jako benefity jsme dostali romantickou snídani na pokoj, piknik na pláži, dort ve tvaru srdce, láhev šumivého vína a hrnečky. Byla to prostě paráda, všechno krásně vyšlo a hlavně je na co vzpomínat.

  • #516701
    D
    Danka.m
    Účastník

    Dobrý den, doporučuji si projít diskuze, protože nejlepší je vždycky osobní doporučení. Mě se to už hodněkrát vyplatilo 🙂

  • #516672
    V
    Vendulka36
    Účastník

    Zdravím, tady se všechno ví 🙂 Poradíte, kde hledat svatební cestu? Bereme se s přítelem v březnu a chceme někam do tepla.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist