Svatba u moře

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Svatba u moře

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel D Danka.m a poslední změna proběhla před 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #513369
    D
    Danka.m
    Účastník

    Aha, moc díky za napsané – přiznám se, že tato varianta mě nenapadla a ani jsem nevěděla, že i takto se to dá udělat! S přítelem se na jejich stránky podíváme a snad se shodneme na destinaci i na tom, jestli se v cizině vzít jen symbolicky nebo se vším všudy. Na Yachtwedding jsem četla hodně dobrých recenzí, takže děkuji za tip!

  • #513232
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    My už máme termín na listopad, taky nám http://www.yachtwedding.cz zprostředkovává svatbu. Sice jen symbolickou, ale bereme se na Maledivách. Před tím se vezmeme na radnici a letíme. Rovnou to spojíme i se svatební cestou.

  • #513224
    B
    Blacka
    Účastník

    Zdravím, doporučím mrknout na stránky yachtwedding.cz určitě si u nich vyberete destinaci. My jsme se brali loni v Chorvatsku – zprostředkovávali nám svatbu u moře a jejich služby můžu 100% doporučit. Vše zařídili podle našich představ a my si to mohli s rodinou pořádně užít. Nabízí ale i exotičtější destinace, kde je teplo i v prosinci.

  • #513172
    E
    Esterinda
    Účastník

    Zkušenost nemám, ale u moře bych se vdávala hned 🙂 Je to můj sen a určitě bych se nebrala na radnici, navíc když v prosinci bude fakt zima a všude sníh.

  • #513153
    D
    Danka.m
    Účastník

    Dobrý večer, s partnerem se chceme vzít v prosinci a přemýšlím, jestli se vzít v ČR nebo vyjet za teplem. Co myslíte? Máte někdo zkušenost se svatbou u moře?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist