Starost o pleť

Femina.cz > Fóra > Krása > Starost o pleť

Zvolené téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k koralovka85 a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 2 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518087
    k
    koralovka85
    Účastník

    Za mě nejlepší zatím tato https://www.iuvenio.com/vrasky/ a plus teda i se starat o pleť zevnitř ( životní styl, KH, alkohol, strava atd). Super je přidat i nějakou obličejovou gymnastiku nebo třeba i používat takové ty roll on tyčinky či ten kámen, tím si produkty pekně i zapracovávám do pleti a zároveň ji tím masíruji. Skvělá je ta jejich Peptidová kůra a následně i sérum a krém Vital a Moon na noc. 🙂

  • #517904
    m
    michaela77
    Účastník

    Můžete poradit vhodnou kosmetiku pro citlivou pleť se sklony k akné? Potřebuju už rešit i vrásky a žádná kosmetika co jsem zatím zkusila mi nesedí

  • #517737

    danina22
    Účastník

    Poradíte něco s přírodním složením co pomůže na vrásky a zpevnění pleti? Nelíbí se mi složení u většiny kosmetiky, která je na trhu, přeci jenom pokožka všechno co na ni dáme vstřebe a tak bych chtěla zkusit něco přírodního co pleť dokáže omladit.

    • #517865
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Moc doporučuju Živý kolagen s dračí krví viz https://nezestarni.cz/e-shop/telova-kosmetika/inventia/intenzivni-ochranny-a-regeneracni-krem-na-ruce-s-zivym-kolagenem-triple-helix-formula-75ml.html je čistě přírodní a podle mě je to úplný elexír mládí zvlášť v kombinaci s jejich kapslemi Invita skin beauty 🙂

      • #517879

        danina22
        Účastník

        Ten vypadá zrovna opravdu hodně dobře. Moc se mi líbí to čistě složení bez konzervantů, hned zkouším objednat. Děkuju 🙂

    • #517769
      b
      bibi.ka
      Účastník

      <span style=“color: #000000; font-size: 10pt; font-family: Montserrat, Arial;“ data-sheets-root=“1″ data-sheets-value=“{"1":2,"2":"Zkus se podívat na Notinu, tam mají velký výběr kosmetiky i přírodní. :)"}“ data-sheets-userformat=“{"2":1063869,"3":{"1":0},"5":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"6":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"7":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"8":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"10":2,"11":4,"12":0,"14":{"1":2,"2":0},"15":"Montserrat","16":10,"23":1}“>Zkus se podívat na Notinu, tam mají velký výběr kosmetiky i přírodní. 🙂 </span>

  • #517690
    m
    marianana
    Účastník

    Dlouho jsem tápala a hledala dobrou kosmetiku na moji pleť, ale se vším jsem měla nějaký problém. Pak se mi rozjela šílená dermatitida a nemohla jsme se jí skoro rok zbavit. Nikdo mi nedokázal říct proč ji mám, z čeho. Zkusila jsem taky genetický test od Chromozoom Beauty. Zjistila jsem díky tomu, že problémy s pletí mám dané geneticky. Našla jsem tam docela dost rad na to, co s tím preventivně dělat, jak se lépe stravovat abych tomu předcházela.

    • #517788
      m
      mishelka78
      Účastník

      Páni o tomhle jsem nikdy neslyšela. A to máte zaměřeno pouze na pleť nebo i na jiné věci? Jak to funguje?

      • #517868
        m
        marianana
        Účastník

        Objednala jsem si kompletní balíček https://chromozoom.cz/dna-testy/chromozoom-360/. Ale můžete si případně vybrat jen jednu oblast, která vás zajímá a následně si v budoucnu připlatit další. Následně vám tedy přijde do tří dnů testovací sada na DNA, tu po aplikaci pošlete zpět přes Zásilkovnu a a výsledky testů se vám ukáží do 4 týdnů v jejich aplikaci. Já jsem měla v ceně konzultaci s genetičkou a knížku CookBook, kde jsou recepty na míru. Oboje si můžete připlatit, pokud máte máte menší balíček. V aplikaci zjistíte jak máte lépe jíst, co doplnit, k čemu máte předpoklady( vysoký tlak, cukr, cholesterol, kazivost zubů, oční vady..) a nebo i jak lépe cvičit. Je to taková malá Wikipedie o vašem těle.

  • #517295
    g
    giska
    Účastník

    Já jsem si s věkem začala své pleti více vážit. Začala jsem používat kvalitní kosmetiku a hlavně pravidelně a poctivě pleť čistím. Používám kosmetiku ambeauty.

    • #517698
      f
      femuska
      Účastník

      Na tuhle kosmetiku mě upozornila kamarádka, že ji používá. Tak jsem ji vyzkoušela a jsem z ní nadšená a skvělé jsou i přístroje Geske na péči o pleť.

      • #517804
        R
        Rikina
        Účastník

        Jaké přístroje používáš? Já jsem přemýšlela nad nějakými, ale v drogerii jsem si nevybrala.

  • #517141
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Určitě doporučím výživu i zevnitř. 🙂 Mě se nejvíce osvědčila KH od N-Medical. Beru ji ve formě kapiček, vždycky tři měsíce. Pokožka se pěkně vyživí zevnitř, potom je více taková šťavnatější, pevnější.

    • #517220
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Vidíš to mě vůbec nenapadlo, začít ho užívat i vnitřně.. Proč jsi vybrala zrovna tuhle?

      • #517411
        B
        Bedriška Malá
        Účastník

        Jelikož je tam čistá 100% kyselina vysoko i nízko molekulární. Mají i tabletky, ale přijdou kapky lepší forma, můžeš se podívat tady https://shop.n-medical.cz/home/266-hyaluron-n-medical-kyselina-hyaluronova-8594190490021.html. a ještě se k nim doporučuje brát i Elastin, ten mají také v nabídce, takže uvažuji že pořídím i ten. 🙂

  • #517112
    I
    IsabelaZlata
    Účastník
  • #516877
    m
    mishelka78
    Účastník

    Na vrásky je skvělé sérum Crosslinked od české kosmetiky Iuvenio. Sama ho používám a doporučila jsem ho i svým kamarádkám a opravdu funguje. navíc je vhodný pro všechny typy pleti i věk :-).

    • #516923
      b
      barcca
      Účastník

      Já od téhle kosmetiky používám všechno, fresh, čistící gel, peeling, krém, sérum…a dala se mi díky tomu pleť po letech konečně do pořádku – mám ji pevnou, vyhlazenou a bez nedokonalostí 🙂

  • #516731
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Dobrý den, ráda bych se zeptala jakou pleťovou kosmetiku pro 40+? Nejlépe už i něco na vrásky, bohužel věk neošálíme a mírné vrásky už se mi začínají tvořit 🙁

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist