Snažení o miminko

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Snažení o miminko

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M Misanecek a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 2 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518066
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahoj, i já se přidávám s doporučením kliniky https://www.ivf-zlin.cz. Protože mám zdravotní problémy, bylo nám s partnerem doporučeno nečekat a rovnou vyhledat odbornou pomoc. Zadařilo se a dnes máme dvouletou holčičku. Tato klinika má podle mě největší úspěšnost léčby a sama znám spoustu žen, které zde byly spokojené.

  • #517807
    D
    Dasinuska
    Účastník

    A nevíte, jaká je třeba úspěšnost na léčby na klinikách? Které jsou na tom nejlépe?

  • #517770
    e
    eva.zaleskA1
    Účastník

    Holky, a jak byste popsaly ten proces léčby? Jsem taková, že vůbec nevím, co od toho očekávat. Za chvíli nás, no hlavně mě, právě čeká, tak jsem taková nesvá a začínám mít obavy a strach.

    • #517773
      D
      DanaTrvnita
      Účastník

      Úplně tě chápu, já na tom byla dost podobně. Nová zkušenost, ta nejistota a krok do neznáma. Naštěstí jsem narazila na super kliniku, kde byli moc milí a empatičtí a všechno mi vysvětlili. Jinak k tvému dotazu. Nejdřív jsem na klinice podstoupila detailní vyšetření z krve, gynekologickou prohlídku a vlastně všechny testy potřebné k tomu, abych mohla zahájit hormonální terapii (použili jsme moje vlastní vajíčka).  Píchala jsem si injekce s hormony do břicha, aby došlo ke stimulaci vaječníků a zrání většího počtu folikulů. Ty potom odebrali a za nějakou dobu proběhl první KET a hned první pokus vyšel :)).

  • #517592
    m
    mishelka78
    Účastník

    Ahojky, my jsme tam podstupovali také. Já jsem tedy jen darovala vajíčka a i s tím mám moc dobrou zkušenost. Kamarádka tam pak byla právě na IVF a má zdravou krásnou holčičku. 🙂 Obě jsme byly velmi spokojené s přístupem a chováním doktorů i sester, takže doporučuji. 🙂

  • #501322
    K
    Klára29
    Účastník

    Moc všem děkuji za komentáře a doporučení na kliniku IVF Zlín. Už jsme s manželem objednaní na konzultaci 🙂

  • #501277
    E
    Esterinda
    Účastník

    Taky doporučuji jít na dobrou kliniku, tam Vám udělají veškeré vyšetření a doporučí další postup. Moje sestra byla v IVF Zlín a jak píše Májinka – taky byla spokojená a zadařilo se jim 🙂

  • #501101
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Dobrý den, doporučím si domluvit konzultaci na klinice https://www.ivf-zlin.cz/ Udělají Vám vyšetření a doporučí to nejlepší pro Vás. Nám doporučili IVF a zadařilo se nám hned napoprvé – v září čekáme syna 🙂

  • #501081
    K
    Klára29
    Účastník

    Zdravím, s manželem se snažíme o miminko už víc než půl roku – co dál? Jak postupovat, poradíte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist