Sexy prádlo

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Sexy prádlo

Zvolené téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel K Katchorka a poslední změna proběhla před 1 rokem, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #499723
    n
    nadiaa
    Účastník

    Taky jsem sehnala parádní na e-kondomy.cz 🙂

    • #499774
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Maj fakt parádní kousky, sedí to dobře?

      • #500415
        n
        nadiaa
        Účastník

        Sedí skvěle, teď jsem si objednala dašlí 🙂

        • #500542
          S
          SarkaKiska
          Účastník

          Díky, už mám doma, koupila jsem si hned dvoje a vypadá to fakt parádně 🙂

          • #500576
            n
            nadiaa
            Účastník

            Tak to jsem ráda, že jsem dobře poradila

  • #486890
    l
    luciosek415
    Účastník

    já nakupuju tady na e-kondomy.cz prádlo tam mají pěkné a hlavně mi sedí zatím vše co jsem si koupila, takže jsem spoko a nepotřebuju si kupovat někde jinde a zase trnout jestli mi to bude a nebo jestli to bude opravdu vypadat tak jako na obrázku 😀

    • #498095
      P
      Polinko
      Účastník

      Já jsem si tam teď koupila tento korzet https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/korzety/noir-handmade-f259-tpu-corset a jsem nadšená. Perfektně sedí, cítím se v něm skvěle. No a chlap, ten je hotovej 😀

      • #499689
        M
        MakMak
        Účastník

        Moc hezé prádlo jsi vybrala. Co jsem se tak na ty e-kondomy dívala, tak musím říct, že nabídku mají fakt neskutečnou 🙂 Jinak bych se k tomu prádlu ráda zeptala, jak sedí velikosti?

        • #500669
          P
          Polinko
          Účastník

          Já má ten shop e-kondomy prostě ráda 🙂 Je tam super nabídka 🙂 Vždycky tam vyberu. A musím říct, že nejen to prádlo, ale všechny erotický hračky 🙂

          • #501677
            K
            Katchorka
            Účastník

            Koukala jsem se tam na ty lubrinkanty na orální sex. Máte s nimi zkušenost? 🙂 Jaké jsou? A jaké to s nimi je? Vyplatí se kupovat?

  • #483545
    m
    michala69
    Účastník

    Nemáte tady z těch ekondomů i nějaké vibrátory, že byste mi poradily s výběrem ? 🙂

    • #483583
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Naposledy jsem si objednala tady ten a s tím jsem velmi spokojená, krásně se drží v ruce a velikost je ideální 🙂 https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/mystim-tickling-truman-estim-vibrator-elektrostimulacni-vibrator-cerna

      • #483646
        m
        michala69
        Účastník

        Upřímně se mi spíš líbí vibrátory, co mají tu část i na klitoris, protože mi to přijde taková jistota orgasmu 🙂

        • #484091
          S
          Sonia.Cer
          Účastník

          Ten ještě nemám, ale je fakt, že na tom něco bude, protože tady s tím normálním se pokaždé neudělám když si vyloženě nedráždím klitoris.

          • #484587
            J
            Jarka50
            Účastník

            Jestli hledáš něco na stimulaci klitorisu, tak zkus womanizer nebo satisfyer, s tím budeš hned hotová 🙂

  • #483462
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Víc si užijete s vibrátorama než s prádlem 😉 když už nakupujete z těch e-kondomů nebo z jiných eshopů, tak vyzkoušejte i nějaké hračky 😉

  • #482691
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    To se určitě podívej na e-kondomy, tam mají moc pěkné prádlo, hodně velký výběr a hlavně kvalitní. K těm dalším doplňků, tak já osobně používám rády ozdoby na tělo, jako jsou ty nalepovací kamínky apod 😉

    • #483255
      J
      Jarka50
      Účastník

      Prádlo mají fakt pěkné, ale bojím se abych trefila velikost. Normálně mám velikost M, tak nevím jestli můžu vzít Mko nebo je potřeba vzít o velikost menší/větší ?

      • #483334
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        Velikosti sedí perfektně a stačí se řídit podle toho, jakou máš velikost 🙂 naposledy jsem si objednala tady ten komplet a opět mi sedl jako ulitý ! https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/eroticke-soupravy/casmir-jessie-set-cerna

        • #483370
          J
          Jarka50
          Účastník

          Paráda ! Děkuju moc, vyhlídla jsem si tam parádní komplet a chci si udělat radost, kterou bude mít samozřejmě i přítel až mě v tom uvidí, protože si tady na takové prádlo hodně potrpí 🙂

  • #482285
    J
    Jarka50
    Účastník

    Kde baby kupujete pěkné a sexy prádlo ? Chci si pořídit nějaký pěkný komplet včetně punčošek, podvazků a podvazkového pásu. Jestli jsou ještě nějaké jiné rajcovní doplňky, tak budu ráda za doporučení.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist