Šetrné odlíčení pleti

Femina.cz > Fóra > Krása > Šetrné odlíčení pleti

Zvolené téma obsahuje celkem 33 odpovědí. Do diskuze (26 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D DanaTrvnita a poslední změna proběhla před 3 dny, 5 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517905
    m
    michaela77
    Účastník

    Kdo máte taky problém s ucpáváním pórů, ale zároveň potřebujete pleť hydratovat tak co používáte jako každodenní péči?

    • #518075
      b
      bibi.ka
      Účastník

      Já na zanesené póry, ale konkrétně na nose, používám tuto čistící náplast https://www.notino.cz/mizon/pore-fresh-cistici-naplast-na-zanesene-pory-na-nose/. Ale na stránkách najdete určitě i na pleť, já třeba používám moc ráda kosmetiku od Biodermy. Pleť pročistí a nevysušuje, ale musíte si vybrat, to co sedne vám. U kosmetiky to platí dvojnásob.

      • #518123
        K
        Karkolka
        Účastník

        Ty náplasti na póry jsou skvělé, vytáhnou černé tečky a jsem s nimi moc spokojená.

        • #518222
          D
          DanaTrvnita
          Účastník

          A opravdu to pomůže? Já jsem je jednou měla, už nevím, co to bylo za značku, a vůbec nic nevytáhly. Prostě jsem je po dané době odlepila a nic, tečky zůstaly tam, kde byly…

    • #518035
      a
      anicka.12
      Účastník

      Tak to se k tobě připojím, protože marně hledám kosmetiku na vrásky, která mi nebude zhoršovat ucpávání pórů a tvorbu černých teček a nedaří se mi :-/

      • #518178
        n
        nanna
        Účastník

        Doporučuju https://iuvenio.com/ taky jsem měla tenhle problém a od té doby co ji používám mám pleť krásně čistou a bez nedokonalostí 😉

  • #517738
    l
    lenana
    Účastník

    Já si kupuju kosmetiku od https://nezestarni.cz/ mají skvělé přírodní přípravky s živým kolagenem. Mám od nich teď celou péči od čistění pleti po výživu a mám pleť hezkou jako nikdy dřív 🙂 obzvlášť doporučuju Živý kolagen s dračí krví 🙂

    • #517880
      d
      danikk
      Účastník

      Děkuju za tip, konečně vidím kosmetiku bez konzervantů. Hned objednávám 🙂

  • #517700
    f
    femuska
    Účastník

    Já si ráda odličuji pleť čistícím kartáčkem Geske, který si kupuji od ambeauty. Pleť mám krásně čistou a pak používám od nich kvalitní krém, který mi pleť vyživí.

  • #514116
    A
    Alizee
    Účastník

    Mě ze všeho štípou oči a po odlíčení mě vždycky pne celá pleť, máte zkušenost s něčím šetrným na odlíčení a celkově i na hydrataci pleti?

  • #513118
    K
    Karkolka
    Účastník

    Ahoj, mám dotaz. Máte někdo zkušenosti s tímto odličovacím a čistícím balzámem? https://www.notino.cz/clinique/take-the-day-off-odlicovac-make-upu-pro-vsechny-typy-pleti/#tabAnchor Všichni si ho moc chválí, že neštípe a je bez parfumace. Hledám nějaký nový odličovák, protože  už mě z mnoha štípaly oči.

    • #513160
      j
      juliebaborska
      Účastník

      Čauky, tento čistící balzám je skvělej. Už jsem ho párkrát měla a byla s ním moc spokojená. Taky mám problém, že mě u mnoha odličovacích produktů štípaly oči. A s tímto jsem žádný problém neměla.

      • #513427
        d
        danikk
        Účastník

        Opravdu vás z toho oči neštípou? Mě zatím štípaly snad ze všeho takže tohle teda jdu hned zkusit objednat, díky za tip 🙂

  • #513073
    A
    Andy2
    Účastník

    <span style=“font-size: 11pt; font-family: Arial; font-style: normal; text-align: center;“ data-sheets-value=“{"1":2,"2":"Ahojky ženy, máte nějaký tip na produkt k odlíčení? Ale ne olejíček, bohužel mě zatím ze všech olejíčků, co jsem vyzkoušela, štípaly oči.:/"}“ data-sheets-userformat=“{"2":13311,"3":{"1":0},"4":{"1":2,"2":16777215},"5":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"6":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"7":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"8":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"9":1,"10":2,"11":4,"12":0,"15":"Arial","16":11}“>Ahojky ženy, máte nějaký tip na produkt k odlíčení? Ale ne olejíček, bohužel mě zatím ze všech olejíčků, co jsem vyzkoušela, štípaly oči.:/</span>

  • #513043
    K
    Karkolka
    Účastník

    Já používám přírodní čisticí gel. Jiné mě dráždí. https://www.alpik.cz/nobilis-cistici-balzam-tilia-75ml/ Oplachuji při sprchování, pak jemně dočistím a ještě jednou použiju gel. Vyzkoušej i vodu, taky se na ni chystám.

  • #512801
    P
    Petran.
    Účastník

    Prosím poradíte něco přírodního? Odličovací vodu, pěnu, gel.. Nezáleží na tom jaká to bude forma, ale aby to bylo účinné a cenově dostupné. Děkuju

  • #512787
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Já bych teda ráda něco na odličování a čištění pleti, ale nerada bych za to nechala majlant. Chápu že ty certifikace něco stojí, ale mě se tolik dvat úplně nechce.

    • #512906
      m
      majduska2299
      Účastník

      A zkoušela jsi třeba Utrekram? Za mě to není předražené, jasně nestojí pade, ale rozhodně je v cenové relaci jako i horší drogérková kosmetika. Tím samozřejmě nikoho nehaním. Ale na stránkách Milujubio je kosmetiky více, takže koukni, mě nejvíc ale sedí zrovna tahle.

      • #513162
        M
        Micha-ella
        Účastník

        Neee to jsem nezkoušela, ani myslím že jsem tuhle značku nikde neviděla v drogerce či tak. A používáš teda i něco na odličování? Neštípe v očích a nevysušuje pleť? 🙂

        • #513217
          m
          majduska2299
          Účastník

          Používám tohle https://www.milujubio.cz/urtekram-micelarni-voda-citronova-trava-250-ml-bio, mají ale ještě jednu. Super je i pěna na čištění. Cena je myslím  velmi dobrá na to jak je produkt funkční. 🙂 Neštípe v očích a pleť mi nijak nestahuje. Samozřejmě se vždy pak i namažu, vždy po čištění pleti. 🙂

  • #510362
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Holky já jsem teda přesedlala na přírodní kosmetiku, žádný testování na zvířátkách a jen kvalitní suroviny od malých rodinných firem. 🙂 Sice nestojí pětikačku, ale jsem s ní moc spokojená. Na pleť beru micelárku s hydratací, hydratační mlhu, krém i olejíček, ten mi sedí nejvíce. Všechno krásně voní a konečně se mi neloupe pleť..

    • #510591
      h
      horakova.marry
      Účastník

      Vždycky mě fascinoval název Mlha. 🙂 Používáte i pod make up nebo na něj? Je to nějak parfemované?

      • #510624
        J
        JaninkaVesi
        Účastník

        Mlhu můžete používat kdykoliv během dne i na make up. Hlavně v parných dnech je velmi osvěžující, nádherně voní po pomerančích a růžových květech. Používám i na zklidnění pokožky. Můžete mrknout na složení https://laorganica.cz/produkt/hydratacni-mlha-na-kazdodenni-ochranu-pleti-2/, hlavně vše si dělají sami, žádná strojová výroba a jde to hodně poznat i na kvalitě.

  • #509753
    M
    Martiti
    Účastník

    Taky hledám něco obecně na čištění pleti a nějakou dobrou kosmetiku za rozumnou cenu..

  • #509735
    P
    Polka
    Účastník

    Ano, tento mandlový krém je od nich nejlepší http://www.parfemy-elnino.cz/astrid-almond-care-day.and-night-cream-denni-pletovy-krem-pro-zeny-50-ml Sama ho kupuju už roky.

  • #509714
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Taky bych si od zmíněné značky kosmetiku koupila – mají i třeba dobrý hydratační krém, nevíte?

  • #509509
    b
    barcca
    Účastník

    Já používám přípravky od korejské kosmetiky https://www.byfemme.cz/miracletox/. Je to opravdu kvalitní a účinná kosmetika, mám od nich všechno od čistění pleti po sérum.

    • #509662
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Podle toho co o ní čtu to vypadá moc dobře, zkusím ten cleanser a toner na začátek a potom bych kdyžtak objednala i nějaké to sérum to vypadá taky dobře.

      • #509705
        b
        barcca
        Účastník

        Tak doufám, že budeš taky spokojená. Já jsem zatím byla moc spokojená se vším co jsem si od nich koupila, teď mě nadchl ten jejich nový krém na zpevnění a hydrataci Turnover unit.

    • #509555
      k
      katkakatule
      Účastník

      Už nějakou dobu jsem chtěla vyzkoušet korejskou kosmetiku, protože jsem četla že je účinnější a tahle se mi zrovna moc líbí tak hned něco zkouším objednat, díky 🙂

      • #509594
        b
        barcca
        Účastník

        Já jsem o ní ani nevěděla, dostala jsem sadu k narozeninám a od té doby jí používám a koupila jsem si od nich postupně všechno na pleť 🙂

  • #509499
    P
    PajaHachovska
    Účastník

    Já jsem dneska na tuto řadu koukala v drogérii a přemýšlela jsem, jestli si odličovací gel a micelární vodu koupím. Zítra se tam teda zastavím a udělám si radost 🙂

  • #509434
    H
    Hanička45
    Účastník

    Zdravím, já jsem nedávno vyzkoušela odličovací gel a micelárku Astrid Hyaluron a tato řada je výborná. Pleť lehce odlíčí a nevysušuje ji, navíc je super i cena.

  • #509355
    B
    Blacka
    Účastník

    Zdravím, poradíte jak odlíčit hodně suchou pleť? Jakou kosmetiku na šetrné odlíčení doporučíte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist