Serum proti vráskám

Femina.cz > Fóra > Krása > Serum proti vráskám

Zvolené téma obsahuje celkem 39 odpovědí. Do diskuze (21 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel t tana.hadkova a poslední změna proběhla před 1 rokem, 12 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #498691
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Kosmetiku Snopek znám, je skvělá 🙂

  • #497458
    e
    evcasl
    Účastník

    A nějaká přírodní kosmetika se vám osvědčila?

  • #496839
    m
    markurka5
    Účastník

    Já jsem teda pleťová séra vyzkoušela, ale že bych na sobě zaznamenala to, že by se s vráskami něco dělo, tak to vůbec takže zvažuju ošetření, protože mám na obličeji dost hlubších vrásek, kterých bych se ráda zbavila.

    • #497793
      a
      adullkahron
      Účastník

      Nápodobně .. když si vezmu kolik mě ty séra stály peněz, tak jsem si za to dávno mohla zaplatit nějaké efektivní ošetření. Chystám se v půlce dubna na první konzultaci a zákrok na Aether kliniku, tak jsem zvědavá.

  • #493283
    h
    hancanov
    Účastník

    BetaDerm je fakt super, já ho taky používám.

  • #493130
    N
    Nivea
    Účastník

    Určitě zkuste kosmetiku https://www.iuvenio.com/ mám po ní pleť milionkrát hezčí než dřív.

  • #492637
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    S čím jsem zatím spokojená, tak je tady to sérum https://www.topicrem.cz/topicrem-ah3-global-krem-proti-vraskam/. Neštípe mě v okolí očí a krásně pleť hydratuje.

  • #489700
    m
    milka8
    Účastník

    Zkuste https://www.benu.cz/betaderm-krem-s-betaglukanem-50g mně to nedávno doporučila lékárnice a fakt super na suchou kůži i na vrásky

  • #473073
    i
    irishanova
    Účastník

    Nemá tu někdo vyzkoušené i nějaké ošetření jako je botox, výplně nebo mezonitě ?

    • #488613
      K
      Kryska
      Účastník

      Do ničeho takového bych upřímně nešla když vím, že se dá koupit i účinná kosmetika, která má na pleť a vrásky také vliv a dá se pořídit za zlomek ceny oproti nějakému ošetření.

      • #488657
        i
        irishanova
        Účastník

        S čím máš tak dobrou zkušenost jestli se můžu zeptat ?

        • #489735
          m
          michala69
          Účastník

          za vyzkoušení stojí sérum, co má lavycosmetics. Je to úplně něco jiného, hlavně to složení.

  • #472448
    m
    michala69
    Účastník

    Zaznamenaly jste po používání tady těch krémů nějakou změnu ? Jestli ano, tak po jak dlouhé době prosím a s čím konkrétně ? 🙂

    • #473925
      i
      irishanova
      Účastník

      Krémy jsou taky super, ale určitě díky nim nedocílíte takového výsledku jako když si třeba necháte aplikovat botox. Když jsem viděla, o kolik let to mou mamku omladilo, tak jsem byla opravdu, ale opravdu paf.

    • #473119

      Nechám ti tu odkaz na krém, po kterém jsem já změnu zaznamenala, ale musíš je používat dlouho 🙂 cca 6 měsíců než se dostaví nějaký výsledek, tak jako u všeho to není hned 🙂 http://www.lobey.cz/prirodni-bio-kosmetika-zeny/balicek-pece-o-oblicej–anti-age-a-daily-protectio/

      • #473799
        m
        michala69
        Účastník

        Už jsem se na ty jejich stránky dívala a zaujala mě i ta tělová kosmetika, tak jsem si objednala všechny ty vzorečky a jsem na to zvědavá :). Voní ta jejich kosmetika ?

  • #470054
    m
    michala69
    Účastník

    Mně se nejvíc osvědčily krémy na vrásky, hlavně na čele a v okolí očí 🙂

  • #454352
    M
    Marťule0
    Účastník

    Nezná někdo nějaké přírodní sérum? Děkuji.

  • #453562
    M
    Marťule0
    Účastník

    Co něco vybrat na http://www.notino.cz? Než hned nějaký zákrok…

  • #433101
    i
    irishanova
    Účastník

    Já jsem dostala poukaz na kliniku Aesthevita, tak se neskutečně těším. Zítra se chci objednat, tak jsem zvědavá, za jak dlouho dostanu temínek 🙂

  • #432406
    z
    zuzuša
    Účastník

    Chudák se trápil co mi dát k Vánocům, tak jsem to vyřešila jednoduše. Dostanu přesně co chci a oba jsme spokojení.

  • #432334
    j
    jandulka25
    Účastník

    Tak to je výborný nápad věnovat estetický zákrok k vánocům. Skočím si domluvit dárkový poukaz.

  • #432174
    z
    zuzuša
    Účastník

    Tak jsem domluvená v novém roce. Teď před Vánocemi na to nebudu mít čas. Ale už se těším, dám si to jako dárek od manžela.

  • #431816
    f
    femuska
    Účastník

    Ano, já jsem s ní moc spokojená 🙂 Domluvte si konzultaci a uvidíte, jak to na Vás zapůsobí a jestli nějaký zákrok podstoupíš.

  • #431766
    z
    zuzuša
    Účastník

    Takže doktorku Páralovou? mrknu na to.

  • #431683
    f
    femuska
    Účastník

    Mají dobře udělané stránky http://www.dermastar.cz. Tam jsou kontakty.

  • #431439
    z
    zuzuša
    Účastník

    To řešení s botoxem není špatný nápad,krémy u mě přestávají fungovat, tak bych do toho šla. Máte nějaký kontakt?

  • #430920
    f
    femuska
    Účastník

    Já na tyto krémy moc nevěřím. Vyřešila jsem to pořádně a nechala si dát botox od doktorky Páralové.

  • #430662
    E
    ElenaM
    Účastník

    Dobrý den, já Sothys používám už nějaký ten pátek na doporučení známe. Mám odličovač očí, čištění pleti a hydratační krém. Po vyzkoušení snad všeho z lékárny a drogerky, jsem moc spokojená

  • #430620
    d
    danuskaaaa
    Účastník

    Make-up je naprosto suprovej 🙂 nemám také ráda hutné, zároven ale hezky kryje, což je taky důležité 🙂 jinak vyzkoušel i ten peeling, pak mám vždycky kůži jako novou 🙂

  • #430410
    k
    kamila_sun
    Účastník

    To je mi jasné, že nejde vše naráz. Teď jsem dopotřebovala vzorečky a docela mi to vyhovuje. A make-up v pohodě? Nemám moc ráda ty hutné 🙂

  • #429710
    d
    danuskaaaa
    Účastník

    Ahoj .. se sérama ne, ale používám v létě opalovací krémy, mám tělový peeling a make-up .. se vším se hodně spokojená a postupně dokupuju, ale nejde to všechno naráz

  • #429666
    k
    kamila_sun
    Účastník

    Holky nemáte někdo prosím zkušenosti se sérama proti vráskám Sothys? Doporučila mi je ted paní kosmetička, že je sama používá, tak nad tím uvažuju 🙂 popřípadě jak na citlivější plet? 🙂 děkuji

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist