Serum proti vráskám

Femina.cz > Fóra > Krása > Serum proti vráskám

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (9 hlasů) se naposledy zapojil uživatel M Marťule0 a poslední změna proběhla před 1 měsíc, 1 týden.

• Autor
    M
    Marťule0
    Účastník

Nezná někdo nějaké přírodní sérum? Děkuji.

M
    Marťule0
    Účastník

Co něco vybrat na http://www.notino.cz? Než hned nějaký zákrok…

i
    irishanova
    Účastník

Já jsem dostala poukaz na kliniku Aesthevita, tak se neskutečně těším. Zítra se chci objednat, tak jsem zvědavá, za jak dlouho dostanu temínek 🙂

z
    zuzuša
    Účastník

Chudák se trápil co mi dát k Vánocům, tak jsem to vyřešila jednoduše. Dostanu přesně co chci a oba jsme spokojení.

j
    jandulka25
    Účastník

Tak to je výborný nápad věnovat estetický zákrok k vánocům. Skočím si domluvit dárkový poukaz.

z
    zuzuša
    Účastník

Tak jsem domluvená v novém roce. Teď před Vánocemi na to nebudu mít čas. Ale už se těším, dám si to jako dárek od manžela.

f
    femuska
    Účastník

Ano, já jsem s ní moc spokojená 🙂 Domluvte si konzultaci a uvidíte, jak to na Vás zapůsobí a jestli nějaký zákrok podstoupíš.

z
    zuzuša
    Účastník

Takže doktorku Páralovou? mrknu na to.

f
    femuska
    Účastník

Mají dobře udělané stránky http://www.dermastar.cz. Tam jsou kontakty.

z
    zuzuša
    Účastník

To řešení s botoxem není špatný nápad,krémy u mě přestávají fungovat, tak bych do toho šla. Máte nějaký kontakt?

f
    femuska
    Účastník

Já na tyto krémy moc nevěřím. Vyřešila jsem to pořádně a nechala si dát botox od doktorky Páralové.

E
    ElenaM
    Účastník

Dobrý den, já Sothys používám už nějaký ten pátek na doporučení známe. Mám odličovač očí, čištění pleti a hydratační krém. Po vyzkoušení snad všeho z lékárny a drogerky, jsem moc spokojená

d
    danuskaaaa
    Účastník

Make-up je naprosto suprovej 🙂 nemám také ráda hutné, zároven ale hezky kryje, což je taky důležité 🙂 jinak vyzkoušel i ten peeling, pak mám vždycky kůži jako novou 🙂

k
    kamila_sun
    Účastník

To je mi jasné, že nejde vše naráz. Teď jsem dopotřebovala vzorečky a docela mi to vyhovuje. A make-up v pohodě? Nemám moc ráda ty hutné 🙂

d
    danuskaaaa
    Účastník

Ahoj .. se sérama ne, ale používám v létě opalovací krémy, mám tělový peeling a make-up .. se vším se hodně spokojená a postupně dokupuju, ale nejde to všechno naráz

k
    kamila_sun
    Účastník

Holky nemáte někdo prosím zkušenosti se sérama proti vráskám Sothys? Doporučila mi je ted paní kosmetička, že je sama používá, tak nad tím uvažuju 🙂 popřípadě jak na citlivější plet? 🙂 děkuji

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist