Samoopalovací krém

Femina.cz > Fóra > Krása > Samoopalovací krém

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J JaninaR a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #493925
    J
    JaninaR
    Účastník

    Já mám samoopalovák od Philip Martins a nikdy jsem neměla lepší barvu. Krásně se roztírá, nenechává fleky a hlavně po něm nebudete naoranžovělé.

  • #476477
    m
    michala69
    Účastník

    Mrknite holky tady na tento samoopalovák, oproti vám mám asi štěstí, protože jsem na první dobrou trefila fakt dobrý samoopalovák, dělá pěknou barvu a hlavně nenechává fleky 🙂 http://www.riano.cz/bielenda-samoopalovaci-bronzujici-pena-pro-svetlou-plet-150ml

  • #476358
    i
    irishanova
    Účastník

    <table border=“0″ width=“255″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“255″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl66″ style=“height: 25.95pt; width: 191pt;“ width=“255″ height=“34″>Podle mě hodně záleží na té přípravě pokožky, kdy je potřeba udělat důkladný peeling a pak by měl každý samoopalovák vypadat dobře ne ?</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

    • #476386
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      No to  bohužel ne, vyzkoušela jsem už tři značky a po dvou z nich jsem byla flekatá a ten třetí měl šílenou barvu, a to jsem si dělala peeling před každým použitím ;).

  • #476289
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Pěkný den, nemáte zkoušenost s nějakým samoopalovacím krémem, který nezanechává takové ty oranžové čmouhy a dělá pěknou přirozenou barvu ? 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist