Rada ohledně chůvičky

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Rada ohledně chůvičky

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel n natalllka a poslední změna proběhla před 1 rok.

• Autor
    n
    natalllka
    Účastník

Jo to ne no, A ty máš přesně tuhle?

s
    stepankac
    Účastník

Třeba tahle není zase tak drahá https://chuvicky.heureka.cz/truelife-nannycam-h32/ a má kameru.

n
    natalllka
    Účastník

<p style=“margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;“><span style=“background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial;“>No tak to mi právě řekni jaký obchod 🙂 Projela jsem par eshopu a všude byli dost drahé…</span></p>

s
    stepankac
    Účastník

Nemusíš dávat 5000 Kč. Jdou sehnat i levnější. Já kupovala tu svojí něco kolem 2500 Kč. Jde taky o obchod, kde se to koupí. 🙂

n
    natalllka
    Účastník

Díky za odpověď, už jsem nedoufala, že se někdo ozve. Koukala jsem po nich ale přijdou mi docela drahé. Jako dávat kolem 5 tisíc za chůvičku ?? Možná jsem staromódní, ale přijde mi to dost 🙁 tak to se asi budu muset spokojit s klasikou.</span></p>

s
    stepankac
    Účastník

Ahoj, celkem nedávno jsme jednu pořizovala. Taky jsme si nebyla jistá jestli to k něčemu je, ale celkem jsem si zvykla a už si to bez ní ani nedokážu představit. 🙂

n
    natalllka
    Účastník

Ahoj holky, určitě vás zde bude spoustu co vlastní chůvičku. Máte některá s kamerou, nebo používáte klasické? Díky Natalia</span></p>

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist