Rada ohledně chůvičky

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Rada ohledně chůvičky

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m michala69 a poslední změna proběhla před 4 roky, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #462061
    i
    irishanova
    Účastník

    nevíte jak jsou na tom chůvičky od značky nuk ? rozhoduju se mezi motorolou, nukem a avent, ale nejsem schopna si vybrat -_-. Budu ráda za nějaké tipy a srovnání. důležité pro mě je, ale chůvička měla dobrý dosah a upozorňovala na to, že baterie bude vybitá.

    • #463193
      s
      simona.vrbova
      Účastník

      Mám zkušenosti s chůvičkou od Aventu, s typem Avent SCD 570 a za mě velká spokojenost. Má dobrý dosah, v pohodě jsme večer v létě seděli na zahradě a dcerka spala v domě v pokojíčku. Kamarádka si koupila nějakou levnou chůvičku (od neznámé značky) a měla s ní velké problémy. Chůvička vydrže málo na baterce a dosah měla fakt mizerný. Tady bych asi nešetřila nebo budete zklamaná.

    • #462547
      m
      michala69
      Účastník

      Já mám třeba tady tu od Motoroli (www.malvik.cz/Vse-na-doma/Elektronicke-chuvicky/MOTOROLA-MBP-481-detska-chuvicka) a jsem spokojená moc. Má hodně citlivý mikrofon, takže je slyšet opravdu všechno a displej má taky velmi kvalitní, já jsem byla s výběrem spokojená 🙂

      • #463609
        i
        irishanova
        Účastník

        A mají ty chůvičky aji přímo na prodejně ? V průběhu měsíce se tam právě chystám a chtěla jsem to nakoupit všechno zaráz než to objednávat, protože to chci i vyzkoušet a nechat si předsvést co všechno to umí a jak to funguje, protože jsem tady na to anti talent.

        • #465389
          m
          michala69
          Účastník

          Mají tam těch značek dost, všechny můžeš vyzkoušet. Nebo pokud nevíš co a jak, tak ti je předvedou a ukážou jak fungují.

  • #430340
    n
    natalllka
    Účastník

    Jo to ne no, A ty máš přesně tuhle?

  • #430295
    s
    stepankac
    Účastník

    Třeba tahle není zase tak drahá https://chuvicky.heureka.cz/truelife-nannycam-h32/ a má kameru.

  • #430275
    n
    natalllka
    Účastník

    <p style=“margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;“><span style=“background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial;“>No tak to mi právě řekni jaký obchod 🙂 Projela jsem par eshopu a všude byli dost drahé…</span></p>

  • #430273
    s
    stepankac
    Účastník

    Nemusíš dávat 5000 Kč. Jdou sehnat i levnější. Já kupovala tu svojí něco kolem 2500 Kč. Jde taky o obchod, kde se to koupí. 🙂

  • #430237
    n
    natalllka
    Účastník

    Díky za odpověď, už jsem nedoufala, že se někdo ozve. Koukala jsem po nich ale přijdou mi docela drahé. Jako dávat kolem 5 tisíc za chůvičku ?? Možná jsem staromódní, ale přijde mi to dost 🙁 tak to se asi budu muset spokojit s klasikou.</span></p>

  • #430231
    s
    stepankac
    Účastník

    Ahoj, celkem nedávno jsme jednu pořizovala. Taky jsme si nebyla jistá jestli to k něčemu je, ale celkem jsem si zvykla a už si to bez ní ani nedokážu představit. 🙂

  • #430156
    n
    natalllka
    Účastník

    Ahoj holky, určitě vás zde bude spoustu co vlastní chůvičku. Máte některá s kamerou, nebo používáte klasické? Díky Natalia</span></p>

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist