Probio

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Probio

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel C Charlinkaa a poslední změna proběhla před 3 týdny, 4 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517026
    m
    majduska2299
    Účastník

    Probiotik jsem zkoušela už nespočítaně, ale nejvíce u mě zatím vyhrávají Probio 15 od CzechVirus. Mají v sobě jak probiotika tak i prebiotika a obsahují 14 kmenů bakterii a jeden kmen s kvasinkami. Díky tomu, že je užívám pravidelně sem i opravdu hodně zlepšilo zažívání i další věci. 🙂 Občas si dávám ještě od nich Super Greens, ten je moc dobrý i chuťově.

    • #517722
      J
      Janicaa
      Účastník

      díky za tip, beru je měsíc a potíže s nadýmáním jsou pryč:) měla jsem po antibiotikách docela problémy, tak jsem ráda, že se mi ulevilo….

    • #517159
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Můžu vědět jak dlouho je užíváš? Co obsahují a jak je užíváš? Změnila jsi i nějak stravu?

      • #517359
        m
        majduska2299
        Účastník

        Tady se všechno dočteš https://czechvirus.cz/probio15-p684/. Beru jednu tabletku ráno, ale můžeš brát i dvě. 🙂 Jediné omezení byl u mě alkohol, ten jsem začala více vynechávat, jinak jsem měla dobrou stravu i předtím. Beru je půl roku, pocit nafouklého břicha je pryč, spravilo se mi i trávení, zlepšila se mi i pleť a dokonce i imunita a nálada. 🙂

        • #517766
          C
          Charlinkaa
          Účastník

          já jsem zrovna dostala dost silná antibiotika, tak se dívám, jak podpořit imunitu a tyhle vypadají dobře … a i na plet si myslíš, že mají vliv? mně se ted dost zhoršilo akné asi i tou nemocí a jsem z toho dost neštastna

  • #514520
    P
    Petran.
    Účastník

    Já mám vyzkoušený tyhle https://www.h2europe.company/h2-probio/, taky mě bolel pořád žaludek, pořád mi bylo nějak těžko, jednou průjem a podruhý zas zácpa a do toho jsem byla furt nachlazená a nějaká oslabená, tak jsem taky hledala něco v kombinaci a tyhle jsou právě s molekulárním vodíkem a ten pomáhá i regenerovat a celkově podporuje imunitu, hele za mě dobrý, zlepšilo se mi po měsíci dost zažívání, ve spojení s vyváženou stravou a odezněla i nachlazení, klepu to, podzim a všude zase nemoci, ale zatím se mit o úspěšně vyhýbá, jsou cenově vyšší, ale když se registruješ, tak je tam nějak sleva.

    • #514644
      k
      katkakatule
      Účastník

      Dievčatá, ja teda neskúšala tie probio kapsule, ale užívam od nich kapsule Recovery H2 Inside od H2 Europe a musím teda uznať, že nie som tak často nachladená, ako som vždy na jeseň bývala a brala som to primárne preto, že som sa zodrala na bicykli a potrebovala zregenerovať pokožku a počas týždňa som mala skoro zahijené celé koleno, takže odporúčam aj na regenrecai tela zvonku aj vo vnútri.

  • #514432
    M
    Mildinka
    Účastník

    Taky mě začalo zlobit zažíváni, jako bylo to hodně i tím že jsem jedla celkem nezdravě, grilovačky a tak a ještě jsem do toho dostala celkem silnou angínu a doktor mi teda doporučil probiotika na bázi vodíku, že jsou fajn nejen na zažívání ale i na imunitu. Slyšely jste o tom některá nebo máte třeba aj vyzkoušený?

  • #510589
    k
    koralovka85
    Účastník

    Aha, o živých bakteriích jsem teda nic neslyšela. Jak se to užívá?

    • #510630
      A
      Anka45
      Účastník

      Bereš to ráno na lačno, dáváš si odměrku co je u balení. 🙂 Všechno tam je hezky popsané. Je to dražší, ale vyplatí se. Mají je ve třech příchutích. Mango, jahoda a bez příchuti. Nejraději mám mango. Cítím se po nich lépe, upravilo se mi zažívání a střeva obecně.

      • #511688

        kvapik
        Účastník

        Já už jsem o tom taky slyšela a vypadá to podle toho co o tom čtu hodně nadějně. Zkusila jsem v průběhu dvou let více probiotik, ale žádný extra efekt to na mě nemělo, ale byly to teda ty klasické v tabletkách. Jak dlouho jsi to užívala než si začala pozorovat změny k lepšímu?

  • #510523
    A
    Anka45
    Účastník

    Osobně doporučuji probiotika v tekuté formě se živými bakteriemi. Sama jsem měla stejné problémy a brala jsem klasické tabletky a s minimem efektu. Pak jsem viděla příspěvek na instagramu od Andy, která doporučovala právě ty živá probiotika Symprove. Díky tomu se dostanou až do střev a nerozloží je žaludeční šťávy, tak jako u tabletek.

    • #512434
      n
      nadiaa
      Účastník

      No tak to asi taky vyzkouším, protože probiotika z lékárny co jsem měla teda taky vlastně žádný efekt neměly a tohle vypadá podle toho co čtu opravdu dobře. Už mě to opravdu otravuje, necítím se vůbec ve své kůži.

  • #510252
    k
    koralovka85
    Účastník

    Ahoj holky, potřebovala bych poradit asi nějaká dobrá probiotika. Na trhu je toho hodně, podle čeho se tak orientujete Vy? Trápí mě dost zažívání, jsem často nafouklá a mám pocit že se mi od té doby dělá i více pupínků..:(

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist