Přechod

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Přechod

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel K Klára29 a poslední změna proběhla před 2 měsíci.

• Autor
    K
    Klára29
    Účastník

A skutečně Vám pomáhá? Pořád nevím, zda ho mám vyzkoušet.

D
    DitaZel
    Účastník

<p style=“margin: 0px; font-stretch: normal; font-size: 13.9px; line-height: normal; font-family: Calibri; color: #000000;“>Koupíte ale i na internetu, já objednávám třeba tady https://www.gigalekarna.cz/produkt/menoflavon-60-tobolek/. Objednám toho vždy víc a přivezou mi to až domů. Je to strašně pohodlné.</p>

D
    DitaZel
    Účastník

Na recept není – koupíte v každé lékárně, jen si o něj musíte říct, většinou bohužel nabízejí jiné produkty.

K
    Klára29
    Účastník

Je prosím Menoflavon na recept?

D
    DitaZel
    Účastník

Souhlasím, taky s ním mám dobrou zkušenost. Doporučili mi ho v lékárně Benu.

H
    Hanička45
    Účastník

Menoflavon, informace najdeš na http://www.menoflavon.cz.

H
    Hanička45
    Účastník

<p style=“margin: 0px; font-stretch: normal; font-size: 10.1px; line-height: normal; font-family: Calibri; color: #000000;“>Beru přírodní doplněk stravy. Návaly po něm ustoupily.</p>

K
    Květa B.
    Účastník

Už nějakou dobu mě trápí návaly horka a špatný spánek. Doufala jsem, že to odezní, ale pořád nic. Poprosím o zkušenosti, co Vám pomohlo?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist