Porod císařem

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Porod císařem

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel r rjapseznam-cz a poslední změna proběhla před 5 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #463184
    K
    Karkolka
    Účastník

    Ahoj právě jsme se dozvěděla, že mě čeká císař, tak se chci zeptat na tu pumpičku je už i u nás nevíte o tom náhodou někdo více informací? Děkuji moc

    • #463462
      r
      rjapseznam-cz
      Účastník

      Jak jsem tady psala vyzkoušej tu pumpu je to už i u nás. Měla to už i má kamarádka a dost si to chválila.

  • #457079
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    <table style=“border-collapse: collapse; width: 234pt;“ border=“0″ width=“312″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″>
    <tbody>
    <tr style=“height: 171.75pt;“>
    <td class=“xl72″ style=“height: 171.75pt; width: 234pt;“ width=“312″ height=“229″>Zdravím holky musím to sem napsat, právě jsem se vrátila od sestry,která žije v Rakousku. Byla jsem se podívat na svou právě narozenou neteř do porodnice, sestra ji rodila císařem. Všude jsem četla,že císař je hrozný,ale ona vypadala v pohodě,ptala jsem se jí jak to. A pak mi ukázala,že má na břichu připevněnou takovou pumpičku s kanylou zavedenou přímo do jizvy a že se jí tím vpouští postupně tekutina,která ji tlumí bolest. Prý je to tam běžné</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

  • #456500
    c
    cwa12214
    Účastník

    Zdravím je tu někdo kdo má zkušenost s císařem? Čeká mě to a já se bojím té bolesti po porodu a co jizva  hojí se dobře? Dávají něco od bolesti jako při běžném porodu?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist