Plínečky

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Plínečky

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M MarkyMala a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #490058
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Jasně, je to tak. Každá má svou značku, kterou kupuje. Někdo třeba kupuje plenky podle toho, jaké jsou v akci. My třeba už od narození kupujeme plenky Bella Happy. Ty sedí krásně, jsou měkké a hlavně savé 🙂 Tak to je třeba naše značka.

  • #478395
    m
    michala69
    Účastník

    To je těžké říct, protože každému mimču bude vyhovovat něco jiného, takže bych raději koupila 2 až tři značky :). Osobně jsem koupila plínky bella happy, huggies a pampers. Paradoxně malé sedly nejlíp ty co jsou na tom cenově nejlíp, a to bella happy. Takže cena je při výběru fakt nic neříkající faktor :).

    • #478541
      i
      irishanova
      Účastník

      Mohla bych vědět na kolik ty plenky tak přijdou  a jestli je mívají i v akci ?

    • #478430
      i
      irishanova
      Účastník

      <table border=“0″ width=“406″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“406″ /></colgroup>
      <tbody>
      <tr>
      <td class=“xl65″ style=“height: 24.0pt; width: 305pt;“ width=“406″ height=“32″>Tak to jsem ráda, že to vím, to je právě to co mě zajímá jestli mám spíš dávat na ty názory, že pampers jsou ty nej nebo tomu tak není.</td>
      </tr>
      </tbody>
      </table>

      • #478529
        m
        michala69
        Účastník

        Rozhodně tomu tak není, mluví se o nich, protože je reklama na každém roku a jsou prostě hodně medializované, ale jak píšu, to vůbec nic neznamená a už vůbec ne to, že jsou nej. Přesvědčila jsem se o naprostém opaku :). Hlavně tady ten výrobce vyrábí i kojící vložky do podprsenek a další věci, se kterými jsem byla maximálně spokojená :).

  • #478378
    i
    irishanova
    Účastník

    Ahoj, chtěla bych se zeptat s jakými plenky je vhodné začít ? Koncem srpna čekáme holčičku a ač mám veškerou výbavu vyřešenou, tak co se týče plínek vůbec. V diskuzích se toho píše hodně a nevím jestli hraje nějakou roli cena nebo vůbec. Tak budu ráda za nějaké cenné tipy, podle kterých jste se třeba řídily vy ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist