Pleť

Femina.cz > Fóra > Krása > Pleť

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel M MakMak a poslední změna proběhla před 1 měsíc, 2 týdnů.

• Autor
    M
    MakMak
    Účastník

Ne, na ošetření nechodím, ale víš, co mi fakt hodně pomohlo? Je to mořský kolagen Collalloc https://www.collalloc.com/cs. Mrkni na něj, myslím, že ten by ti taky mohl hodně s tímto problémem pomoct 🙂

janouskovaalca
    Účastník

Ahojky, teď jsem to řešila také dost pupínky, akné, mastná pleť doporučila mi známá kosmetiku z RUSKA nevím jestli ji znáš Faberlic se to jmenuje jsou tam dobré věci na pleť používám denní-noční krém, gel na čištění, tonikum,Kyslíková rovnováha s tou jsem spokojená.

A
    Anka45
    Účastník

Ahojky všem 🙂 Holky, ráda bych se vás zeptala… Jak řešíte špatnou pleť (mastnota, akné…). Berete na to nějaký přípravek nebo chodíte na nějaké ošetření nebo jak to máte a co můžete doporučit?

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist