Pleť

Femina.cz > Fóra > Krása > Pleť

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k katkakatule a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #484571
    J
    Jarka50
    Účastník

    Ahoj, ráda bych se připojila. Zajímalo by mě jestli by jste měly doporučení na kosmetiku, se kterou jste spokojené, mají produkty na suchou pleť a netestují na zvířatech ?

  • #472597
    m
    michala69
    Účastník

    Máte zkušenost i s krémy, co jsou na vrásky ? Zaznamenaly jste nějaký efekt nebo je to hloupost a vůbec to nefunguje ?

    • #473173

      Funguje, ale musíš se dívat na složení apod, aby tam byly nějaké účinné složky. Já mám dobrou zkušenost s krémy od lobey (www.lobey.cz)

      • #473971

        Přála jsem si tady tu kosmetiku na Vánoce a dostala jsem ji od sestry, tak mám fakt velkou radost. Musela se pěkně plácnout přes kapsu, protože jsem dostala jak tu pleťovou tak i tu tělovou kosmetiku :O

        • #473992
          i
          irishanova
          Účastník

          Jé tak pak napiš jak si s ní spokojená. Já sem si zatím objednala ty vzorečky na vyzkoušení.

  • #467286
    m
    moncicnik.d
    Účastník

    Ahoj mě teda rozhoně na plet pomohlo si procistit tělo.Snad kazdy patek sem chodila do města pila jsem a kourila.A je fakt že ta plet vypadala strasně.A tak jsem si dala měsic bez chlastani.Nakoupila jsem si spirulinu a chlorelu a musim rict,že je to vazn znat a mam i kilo dole necekaně.Vyslo mě to na nejaky 180kc oboje..Ale to teda musim vyzdvihnout tuto stranku kde jsem to koupila https://www.perlazdravi.cz/vyhledavani/?string=vito+life protoze tam ty ceny maji vazně super.

  • #466713
    m
    mika.mik
    Účastník

    Ahoj holky..

    a mate některa zkusenosti s vitaminama,že by vam s tou pleti pomohli?Porad si na ten oblicej neco patlu,tak si rikam jestli by nebylo fajn uzivat i něco vnitrne.Díky za tipy

  • #464062
    M
    MakMak
    Účastník

    Ne, na ošetření nechodím, ale víš, co mi fakt hodně pomohlo? Je to mořský kolagen Collalloc https://www.collalloc.com/cs. Mrkni na něj, myslím, že ten by ti taky mohl hodně s tímto problémem pomoct 🙂

  • #463898

    janouskovaalca
    Účastník

    Ahojky, teď jsem to řešila také dost pupínky, akné, mastná pleť doporučila mi známá kosmetiku z RUSKA nevím jestli ji znáš Faberlic se to jmenuje jsou tam dobré věci na pleť používám denní-noční krém, gel na čištění, tonikum,Kyslíková rovnováha s tou jsem spokojená.

  • #462750
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahojky všem 🙂 Holky, ráda bych se vás zeptala… Jak řešíte špatnou pleť (mastnota, akné…). Berete na to nějaký přípravek nebo chodíte na nějaké ošetření nebo jak to máte a co můžete doporučit?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist