Plenky?

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Plenky?

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J JaninkaVesi a poslední změna proběhla před 1 dnem, 2 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518067

    Ahoj, já jsem moc spokojená se značkou Moltex, používám od nich i vlhčené ubrousky. Vše se dá pořídit tady https://www.babystart.cz/ a mají tam i velký výběr dalších produktů pro miminka a maminky, zejména kosmetiku.

    • #518271
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Plenky Moltex jsou super. Jsou šetrné a hlavně neprotékají! Což je pro mě kombinace, kterou jsem hledala a našla až u těchto plenek. Za mě super!

    • #518231
      D
      Danusina
      Účastník

      Ahoj, máme je taky, jsem spokojená, jsou měkkoučký a hezky obepínají bříško a nožičky, aniž by nějak škrábaly. Takže supr.

  • #517678
    n
    nanna
    Účastník

    Používáte někdo látkové? Kdo ano, prosím sdílejte tipy a zkušenosti, budu ráda za tipy na osvědčené konkrétní značky apod. 🙂

  • #517380
    P
    Polinko
    Účastník

    Pěkný den, maminky 🙂 Prosím, chtěla bych se zeptat na plenky… Jaké kupujete? Já bych chtěla koupit kvalitní, co jsou savé a také šetrné k pokožce miminka. Jaké máte zkušenosti prosím?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist