Plastika prsu

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Plastika prsu

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 hlasů) se naposledy zapojil uživatel B Bedriška Malá a poslední změna proběhla před 2 týdnů, 1 den.

• Autor
    A
    Anka45
    Účastník

<span style=“display: inline !important; float: none; background-color: transparent; color: #333333; font-family: Georgia,’Times New Roman‘,’Bitstream Charter‘,Times,serif; font-size: 16px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; line-height: 24px; orphans: 2; text-align: left; text-decoration: none; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-text-stroke-width: 0px; white-space: normal; word-spacing: 0px; word-wrap: break-word;“>Jj, to je pravda. Dneska se u nás už dá objednat taková pumpička, co ti do ranku zavádí anestetikum a tu ranku ti umrtví. Vím to od kamarádky, ta ji měla v zahraničí, ale dneska je to už i u nás.</span>

Profilová fotografie na Facebooku
      Alecca
      Účastník

Počkej? Co se zavádí do ranky? Jak to jako funguje? O co jde? Prosím infooo!

B
        Bedriška Malá
        Účastník

Ahoj ano, ta pumpička se zavádí do ranky. No a oni ti pak dávkuje anestetikum, které ti znecitlivý jen tu ranku. Takže tě to neomezuje jinak, působí to jen v místě bolesti.

i
    irishanova
    Účastník

Nevím na jaké klinice budeš plastiku podstupovat, ale zkus se jich zeptat na takovou pumpičku, která se zavádí po operacích aby ti pomohla od bolesti.

L
    Lilianna
    Účastník

Milé ženy, měla bych na vás takový dotaz… Nevím, jak k tomu mám přistupovat, protože nevím, jak to celé v reálu probíhá… Čeká mě plánovaná plastika prsou… Doktor mi vše vysvětlil, to je jasné, ale mně jde o to, jak dlouho budu vyřazená z provozu kvůli bolesti? Té se totiž bojím nejvíc…

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist