Plastika prsu

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Plastika prsu

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M MakMak a poslední změna proběhla před 4 roky, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #465820
    M
    MakMak
    Účastník

    Na jak dlouho je ta pumpička zavedená? A předpokládám, že ji zavádí a vytahuje doktor, ne?

  • #457872
    A
    Anka45
    Účastník

    <span style=“display: inline !important; float: none; background-color: transparent; color: #333333; font-family: Georgia,’Times New Roman‘,’Bitstream Charter‘,Times,serif; font-size: 16px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; line-height: 24px; orphans: 2; text-align: left; text-decoration: none; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-text-stroke-width: 0px; white-space: normal; word-spacing: 0px; word-wrap: break-word;“>Jj, to je pravda. Dneska se u nás už dá objednat taková pumpička, co ti do ranku zavádí anestetikum a tu ranku ti umrtví. Vím to od kamarádky, ta ji měla v zahraničí, ale dneska je to už i u nás.</span>

    • #458984
      A
      Alecca
      Účastník

      Počkej? Co se zavádí do ranky? Jak to jako funguje? O co jde? Prosím infooo!

      • #459466
        B
        Bedriška Malá
        Účastník

        Ahoj ano, ta pumpička se zavádí do ranky. No a oni ti pak dávkuje anestetikum, které ti znecitlivý jen tu ranku. Takže tě to neomezuje jinak, působí to jen v místě bolesti.

  • #456879
    i
    irishanova
    Účastník

    Nevím na jaké klinice budeš plastiku podstupovat, ale zkus se jich zeptat na takovou pumpičku, která se zavádí po operacích aby ti pomohla od bolesti.

  • #456768
    L
    Lilianna
    Účastník

    Milé ženy, měla bych na vás takový dotaz… Nevím, jak k tomu mám přistupovat, protože nevím, jak to celé v reálu probíhá… Čeká mě plánovaná plastika prsou… Doktor mi vše vysvětlil, to je jasné, ale mně jde o to, jak dlouho budu vyřazená z provozu kvůli bolesti? Té se totiž bojím nejvíc…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist