Partners recenze a zkušenosti

Femina.cz > Fóra > Kariéra a peníze > Partners recenze a zkušenosti

Zvolené téma obsahuje celkem 40 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel K Karnelie a poslední změna proběhla před 13 hodinami, 37 minutami.

 • Autor
  Příspěvky
 • #501145
  K
  Karnelie
  Účastník

  Mám dotaz ohledně pojištovny Simplea, která spadá pod Partners. Nemáte sní někdo zkušenost?Manžel potřebuje uzavřít pojištění, hodně jsme si o té pojištovně nastudovali, a zdá se nám v mnoha směrech výhodná, ale vlastní zkušenost někoho by mi dala víc.

  • #501339
   E
   Emmeta
   Účastník

   Ahoj. Jestli tě zajímá něco konkretního klidně se ptej. Můj muž má životko u Simpley uzavřený, z mého pohledu je to jedna z mála pojištoven, které se fakt soustředí na urazové životko a vážné zdravotní komplikace, než nějaké malichernosti.
   <p class=“MsoNormal“ style=“margin: 0cm; font-size: 12pt; font-family: ‚Times New Roman‘, serif; color: #000000;“></p>

   • #501528
    K
    Karnelie
    Účastník

    Ahojky. Můžu se zeptat co vás přimělo to pojištění uzavřít právě u nich? Nás u nich zaujalo to, že opravdu plní rychle když se něco stane a kryjí toho hodně za dobrou cenu ve srovnání jinde.

    • #502230
     E
     Emmeta
     Účastník

     Nás u nich zaujalo to, že mají speciální škodní komisi, která posuzuje všechny problematické případy a jejich čekací doba jsou 2 měsíce v jiné pojišťovně nám řekli, že to může trvat i dva roky. A vyplacení i lidem, kteří by měli u jiné pojišťovny smůlu.

     • #502647
      K
      Karnelie
      Účastník

      To jsem taky slyšela. Osobně si říkám, že tím, že je to menší pojišťovna, která se přímo zaměřuje na životní pojistky tak ví co nabídnout. Já vám hlavně děkuji za názor. Už jsme s nimi v kontaktu.

 • #496936
  P
  Petryshe
  Účastník

  Asi rok je to, co mám od nich poradkyni, a zatím si nemůžu stěžovat na její služby.

  • #497956
   B
   Barra
   Účastník

   Ahoj. Měla bych na tebe otázku, jestli mohu. Jen mě zajímá kde jste k poradkyni z Partners přišli? S manželem teď řešíme upravu pojistek, tak jestli by si nám nedala třeba doporučení?

   • #498231
    P
    Petryshe
    Účastník

    Ahojky, hele my jsme měli doporučení od známé. Jestli jsi z Plzně tak ti klidně mohu dát kontakt. Když tak mi napiš do zprávy a domluvíme se.

    • #498598
     B
     Barra
     Účastník

     Moc děkuji za odpověď, ale z Plzně nejsem. Poradila jsem si po svém. Našla jsem, že mají v našem městě Partners pobočku, tak jsem si zašla tam. Ale i tak mockrát děkuji.

 • #494413
  F
  Fillinka
  Účastník

  Díky téhle diskuzi jsem oslovila Partners a chtěla jsem vám jen všem poděkovat. Hledala jsem nějakého finančního poradce, ale nebyla jsem si stále jistá. Teď jsem moc spokojená, že jsem dala na Vás.

  • #494755
   z
   zuzanik
   Účastník

   Já si takhle našla super paní v Partners marketu a už mi hodněkrát pomohla, hlavně teď v tý blbodobě.

   • #495696
    A
    Annielka
    Účastník

    Taky u nás ve městě máme jejich pobočku, byla jsem tam, když jsem loni z jara řešila hypo na byt. Vše co bylo třeba mi schválili a mám i dobrý fix.

    • #496297
     z
     zuzanik
     Účastník

     Jj, tak oni je mají všude možně ty pobočky, co jsem si všimla, což je fajn. Já hypošku neřešila, ale spoření a pojištění ano.

 • #488406
  E
  Esterka001
  Účastník

  Narazila jsem tady na tu diskuzi a chtěla bych se jen zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s investováním přes Partners? Zajímám se o to a chtěla bych to probrat s někým zkušeným.

  • #488698
   C
   Comtess
   Účastník

   Tak zkušená přímo nejsem, ale s manželem s partners investujeme už několik let, tak jestli vás něco zajímá, tak se klidně ptejte když budu vědět ráda poradím.

   • #489040
    E
    Esterka001
    Účastník

    Ahoj, chtěla jsem se na začátku zeptat jak jste poradce oslovili? Dostali jste nějaké doporučení? My jsme zdědily nějaké peníze a opravdu bych ráda kdyby nás někdo nasměroval tím správným směrem a slyšela jsem, že Partners jsou v investování dobří. Vím, že je to i trochu risk ale do toho s tím jdeme.

    • #489221
     C
     Comtess
     Účastník

     Tak prosím tě my jsme dostali doporučení od naší dlouholeté známé. Říkám už je to fakt hodně let, ale vůbec jsme se nebáli ho oslovit.

     • #489541
      E
      Esterka001
      Účastník

      Jasný chápu. Tak my jsme teď našli na webovkách investičního specialistu od nich, takže jsme ho kontaktovali a budeme mít schůzku.

 • #483885
  z
  zelenomodra
  Účastník

  Myslím si, že nejlepší je osobní zkušenost. Uvidíte jak na vás bude člověk působit, jak si sním prostě sednete a to je taky hodně důležité. Z mé vlastní zkušenosti musím říct, že mít po ruce finančního poradce je v dnešní době jedině dobře. Jak se sama ptáte aby vám poradil s rozpočtem a jak to vše zvládnout bude jedině k vašemu dobru. S partners osobní zkušenost nemám, ale mým rodičům vyřizovali hypošku na chalupu a byli spokojeni.

 • #483569
  j
  juka
  Účastník

  Nám teď hodně pomohlo je kontaktovat s tím jak zvládnout blbou finanční situaci, která se ani nám díky koroně nevyhnula. Takže za sebe vřele doporučuji, poradce byl milý, dobře chápal naší situaci a pomohl nám z toho vybruslit.

 • #483378
  b
  blkim
  Účastník

  Partners bych klidně doporučila. Mám s nimi velmi dobré zkušenosti.

 • #483187
  M
  Mayla
  Účastník

  Jednu schůzku s poradcem jsem teďka taky absolvovala. Museli jsme to tedy udělat přes web kameru, ale můžu říct že to bylo moc příjemný, zjistila jsem všechno co jsem potřebovala a taky jsem po dlouhé době viděla nějakou jinou tvář než manžela a dětí, takže jsem z toho měla i radost.

 • #483008
  O
  Orencie
  Účastník

  Svýho poradce jsem si vyhledala přes ten jejich web , a taky jsem se trochu bála první schůzky, ale bylo to naopak moc fajn, poradce mi všechno vysvětlil, do ničeho mě netlačil a všechny produkty jsme hlavně řešili až na další schůzce potom co mi udělal finanční analýzu, takže nemusíš mít žádné obavy.

 • #482799
  M
  Moniqa
  Účastník

  Taky toho poradce mám z téhle firmy  a s ním řeším skoro všechno, vždycky přišel s dobrou variantou pro mě.

 • #482429

  Lia
  Účastník

  Díky za vaše zkušenosti. Já se s ním sejdu a uvidím jak mi sedne, ale kamarádka mi říkala že je s ním moc spokojená, tak věřím že budu i já.

 • #482279
  K
  Kristysss
  Účastník

  Taky s Partners mám mnoholeté zkušenosti a jsou v celku dobré, ono to chce i najít poradce který vám lidsky sedne nebo jak to mám říct. Mě musí být poradce sympatický a musím v něm mít důvěru abych se s ním mohla bavit o financích.

  • #482280
   l
   lucipoli1
   Účastník

   Jo to je taky pravda, mě taky první poradce kterého jsem potkala úplně neseděl, ale pak jsem se sešla s jiným a to už bylo o něčem jiném, lépe se mi s ním komunikovalo, vždycky je to o lidech prostě, každý sice asi dělá dobrou práci, ale ne každý umí být empatický jak druhý potřebuje.

 • #482277
  l
  lucipoli1
  Účastník

  Já se svým poradcem taky řešila hypotéku mimo jiné, a když pominu to že pomohl vybrat od jaké banky jí vzít, tak jsem spíš hodně ocenila to že mi pomohl s jejím vyřízením, to pro mě osobně bylo asi největší plus.

 • #482271
  n
  nelavas
  Účastník

  Hlavně není důvod hrát si na chytrou, hypotéka není jako rohlík v krámě, takže bych se ptala na všechno co by tě napadlo, znáš to, kdo se ptá je hloupý na moment, kdo se nezeptá je hloupý na celý život.

 • #482262
  e
  elisska
  Účastník

  Když nebudeš tak se prostě zeptáš, na tom není nic blbého. Né každý se v tomhle umí pohybovat a oni s tím počítají, já jsem taky na první schůzce s poradcem koukala jak z jara, ale on po pohledu na mě pochopil a začal mi vysvětlovat co a jak.

 • #482233

  Lia
  Účastník

  Okej díky, nějaký takovýhle zkušenosti jsem potřebovala slyšet, teď už se na schůzku i docela těším, ráda bych to měla všechno už vyřízené, a doufám že tomu poradci tedy budu rozumět 😀

  • #484753
   b
   barkka
   Účastník

   Jak píšete, že se bojíte aby jste mu rozuměla, tak tohle jsme s přítelem taky přesně řešili. Ani jeden v tomhle odvětví moc neplujeme spíš se topíme 😀 Ale teda jestli můžu jen za sebe říct, tak uplně v pohodě. Několikrát jsem se zeptala jestli mi to může poradkyně znovu říct, ale trochu lidštěji a nebyl problém.

   • #484849

    Lia
    Účastník

    měla jsem obavy uplně zbytečně, máme po jednání a dopadlo to dobře. Jak říkáte taky jsem se ptala abych rozuměla všemu a udělala jsem dobře.

    • #485174
     b
     barkka
     Účastník

     Tak to je dobře. Já si myslím, že spousta lidí má obavy úplně zbytečně. Každý rozumí své práci nejlíp a když jde člověk třeba k zubaři, tak si taky nechá opravit zuby od někoho z oboru. Takhle jsem to brala i s tím poradcem.

 • #482157
  B
  Britney
  Účastník

  <p class=“MsoNormal“ style=“margin-bottom: 0cm;“>Zkus to a uvidíš, já jsem šla taky jen tak na „blind“, jestli se mi to bude hodit nebo ne. Nakonec jsem to ale sjednala přes Partners, měli to nejvýhodnější, jinde by mi to takhle asi nevyšlo, takže za mě zkušenosti velmi dobrá.</p>

 • #482087
  K
  KJARA
  Účastník

  Stejná zkušenost, pomůže dost, zařizovat si hypotéku sama tak se ztratím už na začátku, poradce z Partners mi v tomhle byl dost nápomocný.

 • #482083
  C
  Carryann
  Účastník

  hele tu hypotéku jsem s nimi řešila taky, a jo pomohlo to, on ti vyjede nabídky hypoték z více bank a najde tu která je pro tebe nejlepší, mě pak pomohl i s tím vyřízením, protože to pro mě byla španělská vesnice. A musím říct že celý tohle vyřízení všechno trvalo polovinu času než jsem myslela

 • #482082

  Lia
  Účastník

  Díky holky, že jste se ozvali, trochu mě to uklidnilo, po svátkách si s ním zavolám a pokud to v rámci možností půjde tak se s ním sejdu. S tou hypotékou je to tedy v pohodě? Pomohli nějak výrazně?

 • #482072
  C
  Carryann
  Účastník

  žádný strach, já jsem se taky bála že půlce rozhovoru nebudu rozumět, ale jsou dobrý v tom že s člověkem mluví normálně, ne jako se svým kolegou, takže všechno pochopíš

 • #481864
  M
  Marsy
  Účastník

  Hele já s nimi mám dobré zkušenosti, svého poradce mám už nejspíš skoro 5 let, začala jsem u něho vyřízením životní pojistky, pak jsem chtěla stavebko pro dítě a nakonec i s hypotékou nám dost pomohl. Zkus první schůzku a uvidíš jak to na tebe bude působit. A neboj, mluví jako normální lidi, nebo aspoň všechny co jsem kdy potkala byli úplně v pohodě, a když něco nebudeš vědět tak se normálně zeptej, mě to vždycky dobře a logicky vysvětlil.

 • #481373

  Lia
  Účastník

  Zdravím, jdu si pro radu. Chci se v nejbližší době sejít s poradcem z Partners, dostala jsem kontakt už před časem od kamarádky která s tímhle konkrétním poradcem letitou zkušenost, ale já jsem z toho trochu nervózní, nikdy jsem na takovéhle schůzce nebyla a nikdy jsem svoje finance takhle na přímo s nikým nerozebírala, řekl by mi někdo svoje zkušenosti a dojmy z první schůzky? Třeba jestli se mnou poradce bude mluvit jako s člověkem, protože jestli na mě vytáhne něco tou jejich hatmatilkou tak z toho si nevezmu ani ň. Chtěla bych s ním pořešit hlavně nějaký spoření a momentálně i to jak se co nejvíce utáhnout tak aby mě takhle koronovirová krize nestáhla, protože bohužel i mě se týká momentální snížení platu a není to nic příjemného.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist