Orální stimulátor

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Orální stimulátor

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m milka8 a poslední změna proběhla před 1 rokem, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #499772
    m
    milka8
    Účastník

    Tak já neodolala a taky jsem si něco objednala, tak jsem na to zvědavá 🙂

    • #500541
      n
      nadiaa
      Účastník

      Tak co? Spokojenost?

      • #500575
        m
        milka8
        Účastník

        Veliká 🙂 už se tam poohlížím po něčem dalším 🙂

  • #499725
    n
    nadiaa
    Účastník

    Mně kamarádka před časem poradila ať kouknu na e-kondomy.cz a už mám doma dvě hračky a teda jsem fakt ráda, že mi dala ten tip… 🙂

  • #485665
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    To já mám womanizer a to je dělo. Přijde mi lepší jak satisfyer teda 😉

    • #499688
      M
      MakMak
      Účastník

      Ahoj, jaký ten womanizer máš? Taky si pohrávám s myšlenkou, že bych ho zkusila, tak budu ráda za info 🙂

  • #485539
    i
    irishanova
    Účastník

    Mám tady ten, co jsem si kupovala loni http://www.e-kondomy.cz/sqweel-2-oral-sex-stimulator-bily a chci si koupit ještě satisfyer, protože jsem slyšela, že ještě lepší, tak mě to zajímá 🙂

    • #498096
      P
      Polinko
      Účastník

      Ahoj, koupila sis nakonec ten satisfyer? Jak jsi s ním spokojená? Je to dobrá hračička? Taky uvažuju, že bych si ho koupila, ale budu ráda za info 🙂 Ať nekupuju něco, co za to nestojí 😀

    • #485604
      J
      JaninaR
      Účastník

      Ten satisfyer je taky vyloženě na klitoris ? Ještě si to musím projít než něco objednám, protože na těch ekondomech toho mají fakt hrozně moc tak ať na sebe pak nejsem naštvaná, že jsem si objednala něco s čím nejsem spokojená.

  • #484968
    J
    JaninaR
    Účastník

    Nemáte holky vyzkoušený ten orální stimulátor ? Narazila jsem na to na e-kondomech a docela by mě zajímalo jaké to s tím je ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist