Optika

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Optika

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel K Kaťenka a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 6 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518051
    K
    Kaťenka
    Účastník

    Já mám ráda GrandOptical i když není nejlevnější, tak poskytují dobré poradenství a mají moc pěkný sortiment rámečků. Dokonce mají dobrý výběr zlevněného zboží.

  • #513126

    Mari Kara
    Účastník

    Brýle jsem u této firmy kupoval a kvalitu brýlí zde hodnotím velmi dobře. slope

  • #510944

    Mone Bieli
    Účastník

    Můžeš si koupit dioptrické brýle a brýlové obroučky online na Lentiamo.cz, kde najdeš široký výběr značkových brýlí pro ženy i muže. Můžeš si také vyzkoušet brýle virtuálně a využít dopravu zdarma a 30denní záruku vrácení peněz.

     

    fnaf security breach

  • #510521
    l
    libenka789
    Účastník

    Nevím odkud jsi, ale mrkni kdyžtak na stránky DoktorKlain. Není bohužel ve všech městech, ale co se týče obrouček, ty mají od světových značek a i velmi kvalitní skla a moc ochotný personál. My je máme v Ově.

    • #510597
      a
      andy.blaha
      Účastník

      Moc děkuji, už jsem na ně koukala a jsou i u nás v Liberci. Rovnou jsem si tam vybrala troje obroučky na vyzkoušení na pobočce hnedka na druhý den, což je teda rychlost. 🙂

  • #510273
    a
    andy.blaha
    Účastník

    Ahoj holky, kde koupit nějaké obroučky? Chtěla bych trochu obnovit brýle a sháním nějaké hezké ..

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist