Odsátí tuku

Femina.cz > Fóra > Krása > Odsátí tuku

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k krisstaz a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505499
    k
    krisstaz
    Účastník

    <span style=“color: #000000; font-size: 10pt; font-family: Arial; text-align: center;“ data-sheets-value=“{"1":2,"2":"Ahoj, máte tu někdo zkušenost s liposukcí v abclinic.com, dost mě to láká ale zároveň se toho bojím, že to bude bolet atd. Jaké to bylo?"}“ data-sheets-userformat=“{"2":7019,"3":{"1":0},"4":{"1":2,"2":16777215},"6":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"8":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"9":1,"11":4,"12":0,"14":{"1":2,"2":0},"15":"Arial, sans-serif"}“>Ahoj, máte tu někdo zkušenost s liposukcí v abclinic.com, dost mě to láká ale zároveň se toho bojím, že to bude bolet atd. Jaké to bylo?</span>

  • #505091
    l
    lenana
    Účastník

    Poradíte dobrou kliniku v Praze? Chtěla bych jít na liposukci boků a stehen a budu ráda za vaše zkušenosti.

    • #505133
      m
      milka8
      Účastník

      Já byla na https://www.abclinic.com/ a můžu jen doporučit. Mají úžasný přístup a výsledek je za mě naprosto dokonalý.

      • #505200
        l
        lenana
        Účastník

        A kdy jsi tam byla? Neměla jsi potom nějaký problémy, bylo to všechno v pohodě?

        • #505205
          m
          milka8
          Účastník

          Byla jsem tam asi před rokem a čtvrt a všechno proběhlo hladce, opravdu se o mě perfektně starali.

  • #497011
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, díky za info. Tohle by mě docela zajímalo. Jakou tu proceduru u aetherclinic jsi podstoupila? A kdy je na tento zákrok nejlepší doba?

  • #496038
    V
    VercaKalu
    Účastník

    Ne, tu bohužel neznám. Já ale docházím na kliniku v Praze do https://aetherclinic.com/ a to teda musím říct, že tam jsem spokojená maximálně. Mohu jen doporučit.

  • #426945
    m
    michala69
    Účastník

    Dobrý den, již delší dobu přemýšlím o odsátí tuku v okolí břicha a zatím se mi nejvíce zamlouvá klinika Aesthevita. Nemáte s touto klinikou osobní zkušenost ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist