Oční klinika Horní Počernice zkušenosti

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Oční klinika Horní Počernice zkušenosti

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel K Klubíčko a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 3 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517975
    P
    Pukaluska
    Účastník

    Co se laserové operace očí týká, tak osobní zkušenost nemám, ale byla na ní moje sestra na této klinice a co si vybavuji, tak metodu určil lékař podle dioptrií a tloušťky rohovky. Laserem jí krásně srovnali oči, tak že je od operace dodnes bez brýlí. Říkala, že se sice bála, ale vlastně nebylo čeho, že operace je bezbolestná a rychlá.

    • #518092
      K
      Klubíčko
      Účastník

      Podle mě vždycky záleží na doktorovi jak to vyhodnotí. Je super, že se dají tyto operace za tak krátkou dobu udělat a člověk je bez brýlí. Já naštěstí potíže se zrakem nemám.

  • #517695
    K
    Klubínka
    Účastník

    Byla jsem na klinice na lasiku asi před devíti lety a přístup lidí před i po zákroku byl fajn. S viděním dodnes nemám žádný problém a dioptrie na nule.

  • #517621
    V
    Vendassi
    Účastník

    Připojuji se, také mě to zajímá, o operaci přemýšlím.

  • #517414
    T
    Timika
    Účastník

    Ahoj, byla jsem na klinice na operaci obou očí před pěti lety a dělali mi relex smile. Z mých původních -5 a -4,75 dioptrií jsem se na 0 dostala. Operace nebolí, protože ti oči znecitliví kapkami. Od té doby vidím perfektně.

    • #517854
      N
      Ninna
      Účastník

      Tuto metodu u mě taky doktor zvolil a od té doby brýle nepotřebuji. Jsem po operaci necelé dva roky a s Počernickou klinikou jsem byla spokojená.

  • #517273
    T
    Tejkana
    Účastník

    Ahoj holky, máte některá zkušenost s laserovou operací očí na oční klinice v Horních Počernicích? Dostaly jste se na 0 dioptrií a jakým typem operace? Chtěla bych jít na podzim, tak zatím jen sonduji, děkuji za odpovědi.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist