Obnova vaginální mikroflóry

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Obnova vaginální mikroflóry

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel m misulkag a poslední změna proběhla před 1 rok, 1 měsíc.

• Autor
    m
    misulkag
    Účastník

Ano vyzkoušela jsem to a do pár dnů se všechno vrátilo k nejlepšímu pořádku. 🙂 děkuji ještě jednou za radu. 🙂

p
    poborna44
    Účastník

Tak jak jste dopadla? Pomohlo vám to? 🙂

p
    poborna44
    Účastník

A dejte vědět, jestli vám to zabralo. 😉

p
    poborna44
    Účastník

Je to přípravek od http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_12/ On to google právěže nějak neukazuje, tak kdyžtak klikněte přes tento odkaz. 🙂

m
    misulkag
    Účastník

Vagiferm? A od koho to je? Mě to nechce najít…

p
    poborna44
    Účastník

Ahoj, doporučila bych ti například Vagiferm. Mě pomohl během pár dní. 🙂

m
    misulkag
    Účastník

Ahoj, neznáte nějaký dobrý přípravek na obnovu vaginální mikroflóry? Děkuji

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist