Objektiv na mobil?

Femina.cz > Fóra > Zábava > Objektiv na mobil?

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M MakMak a poslední změna proběhla před 3 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #484286
    M
    MakMak
    Účastník

    Za mě určitě ano. Jak jsem psala, super věc. Ráda fotím a s tím objektivem je to o něčem úplně jiném. Hlavně nemusím tahat těžkej a velkej foťák. Mobil stačí. A rozodně doporučím vybrat na mobilpouzdra.cz.

  • #483374
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Holky, takže myslíte, že investice do toho objektivu se vyplatí?

  • #481144
    M
    MakMak
    Účastník

    Já jsem si koupila tento objektiv  https://www.mobilpouzdra.cz/Luxusni-sada-objektivu-na-mobil-10v1-APEXEL-APL-10XDG9-d13517.htm a pokud chces fakt kvalitu a k tomu fakt odolný a super kousek, pak si ho kup taky. Ale jako oni mají na webu i jiný kousky, záleží, co si vybereš.

    • #481995
      P
      Polinko
      Účastník

      Prosím tě, je na těch fotkách vidět rozdíl? Jakože je vidět rozdíl, co je foceno s a co bez objektivu?

      • #482812
        A
        Alecca
        Účastník

        Ano, je vidět. Fotky focené z dálky jsou opravdu ostré. Detaily super. Takže za mě ten objektiv fakt super.

  • #480432
    A
    Alecca
    Účastník

    Já objektiv mám. Fotím moc ráda a s tím objektivem je to super. Ale pozor, ať koupíš fakt kvalitní objektiv. Já mohu doporučit tento shop https://www.mobilpouzdra.cz/objektivy-na-mobily. Za mě super, já jsem si tam ten svůj koupila a super.

    • #481115
      M
      Misanecek
      Účastník

      Ty jo, to je super nápad… jakože super věc, ale pro mě super nápad na dárek pro sestru. Jak je ten objektiv težký? Je vhodný na denní nošení v kabelce?

  • #480408
    z
    zralok.85
    Účastník

    Ahoj holky, chci se zeptat, zda některá z vás nemá tip na kvalitní objektiv k mobilu. Docela ráda fotím, ale někdy mobil zoom prostě nestačí. Budu ráda za vaše postřehy. Díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist